Astroloji

 

 

 
Akrep (16.09.2021)
Kişisel alanınıza ikili ilişkileriniz nedeniyle müdahale ediliyor olabilir. Sınır belirlemek için bugün harekete geçiyorsunuz. Hayatınızla ilgili kararları kendiniz almalısınız ama her eleştiriyi de kulak arkasına atmamalısınız.
 
Aslan (16.09.2021)
Aile meclisinde anne tarafından yakınlarınızla gergin anlar yaşayabilirsiniz. Takıntı olma boyutuna ulaşan duygular olabilir. Öncelikle bu takıntının nedenini bulmak, sorunu çözmenizde büyük kolaylık sağlayacaktır.
 
Balık (16.09.2021)
Eşinizin ailesi ile sorunlarınız olabilir. Size olan davranışlarında değişiklik hissediyorsunuz. Kendi kendinize tahmin yürütmek yerine aile ortamınızda yüzleşmeniz daha faydalı olacaktır.
 
Başak (16.09.2021)
İlişkilerinizi gözden geçiriyorsunuz. Bazı insanlarla olan paylaşımlarınızın düzeyi değişebilir. Kıskanılan bir kişi olmanız, özellikle bazı kadın arkadaşlarınızla aranıza mesafe koymanıza neden olabilir.
 
Boğa (16.09.2021)
Ekip arkadaşlarınız bazı sorumluluk alanlarını size devretmek istiyor olabilir. Hem size hem onlara uygun bir planlama yapmalısınız. Farklı sorumluluklar almak işinizi geliştirmenizi sağlayacaktır.
 
İkizler (16.09.2021)
Düzenlemeniz gereken günlük rutinlerinizle ilgilenebilirsiniz. Kadın arkadaşlarınızdan destek alarak kısa sürede tamamlayabilirsiniz. İnsanlarla iyi bir iletişim kurmanın önemini bugün bir kez daha anlıyorsunuz.
 
Koç (16.09.2021)
Kadın dostlarınızdan destek görüyorsunuz. Kaynaklarınızı doğru değerlendirmek adına sizleri yönlendireceklerdir. Bu fikir birliği sayesinde işlerinizi hızlandırıyorsunuz.
 
Kova (16.09.2021)
Ekip arkadaşlarınızın desteği ile büyük bir başarıya imza atabilirsiniz. Hayatınızda yeni ve özgürce hareket edebileceğiniz bir alan elde ediyorsunuz. Bu vesileyle siz de, başka insanlara ilham olabilirsiniz.
 
Oğlak (16.09.2021)
Sosyal çevrenizden etkilendiğiniz kişiler olabilir. Duygularınızı açıp açmama konusunda kararsızlık yaşıyorsunuz. İyi düşünün ve emin olduğunuz bir şeyler varsa, adım atmaktan çekinmeyin.
 
Terazi (16.09.2021)
Yeni gelir kaynakları elde etmek için arayış içinde olabilirsiniz. Bugünü görüşmelere ayırabilir, yeni tanıştığınız uzman kişilerden destek bulabilirsiniz. Kendinize bir şans daha tanıyorsunuz
 
Yay (16.09.2021)
Arkanızdan konuşulan konular bugün önünüze gelebilir. Duyduklarınız karşısında bazı insanların gerçek yüzleriyle tanışabilirsiniz. Özellikle kadın dostlarınız, gözünüzün açılmasına yardımcı oluyor.
 
Yengeç (16.09.2021)
Partnerinize karşı sitemkar olabilirsiniz. Duygusal desteğine ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda yalnız kalmak sizi öfkelendirebilir. Bunun yerine hislerinizi açıkça konuşmanız ve onun düşüncelerini de dinlemeniz daha etkili olacaktır.

 

 

 

Haber Yazılımı