Astroloji

 

 

 
Akrep (21.10.2020)
Ortaklı işlerinizde aniden ayrılma kararı alabilirsiniz. Emekli olma düşüncesi zihninizde yer etse de çalışmadan durmak sizler için zor olabilir. Yeni bir sektör veya daha küçük çaplı stresten uzak bir alan sizlere daha uygun olacaktır.  
 
Aslan (21.10.2020)
Sağlığınız uyarı veriyor olabilir. Kemik ağrılarınızın artışı kendinizi oldukça fazla yorduğunuzun kanıtıdır. Çalışma temposu yoğun olsa da mutlaka sağlığınız için kendinize zaman ayırmalısınız. Partnerinize soğuk yaklaşımınız eleştiri alabilir bugün.
 
Balık (21.10.2020)
Sosyal çevrenizde oldukça popüler olmanıza rağmen sevdiğiniz kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmemektedir. Geçmişte yaşadığınız arkadaş sorunlarını artık geride bakmaya başlayabilirsiniz. Takılı kalmak sizleri oldukça yıpratacaktır.
 
Başak (21.10.2020)
Partneriniz soğukluğunuzdan şikâyetçi olabilir. Kendiniz tam olarak anlatmamanız düşüncelere sevk edebilir. Doğanızı anlatırsanız daha samimi iletişim kurabilirsiniz. Gönül kırgınlıklarınızı geride bırakarak yeniden umudu tatmalısınız.
 
Boğa (21.10.2020)
Kariyerinizde iletişiminiz yeni bir boyut kazanıyor olabilir. Kendinizde eleştiri alan özelliklerinizi yenilediğiniz andan itibaren farklı bir bakış açısı kazandığınız söylenebilir. Takıntılarınızdan kurtulduğunuz anda kazançlı sizler çıkacaksınızdır. 
 
İkizler (21.10.2020)
Miras konularınız ya da hukuksal durumlarınızda sizlerin fikrinin alınmamasına karşılık oldukça sert bir tavır takınabilirsiniz. Sizlerin de doğal hakkınız olduğu ve alınan karara uymayacağınızı açıkça ifade etmelisiniz.
 
Koç (21.10.2020)
Kariyer hayatında ait olmadığın işlerle uğraşıyor olabilirsin. Yabancı dil öğrenme isteğinizi yeni bir dille pekiştirmek sizlere oldukça pozitif enerji yükleyecektir. Yapacağın önemli bir görüşme iş hayatında her şeyi değiştirebilir.
 
Kova (21.10.2020)
Zihniniz ilişkinizi devam ettirmeme kararı almak istiyor olabilir. Duygusal kararsızlığınız yüzünüzden okunuyor. Son noktaya kadar beklemek belki sizleri yorabilir yalnız partnerinizin de duygularını önemsemelisiniz. Bir kalbi incitmek en son isteyeceğiniz bir davranış olmuştur.
 
Oğlak (21.10.2020)
Ortaklı işlerinizdeki sorunlarınızı çözüme kavuşturduktan sonra yeni bağlantılar kurmak için adımlar atabilirsiniz. Yalnız başınıza hareket etmek yerine ekip arkadaşlarınızla birlikte hareket etmek geçmiş hataların yenilenmesine engel olabilir.
 
Terazi (21.10.2020)
Bugün hem ev hayatınız hem iş hayatınız üzerinizde bir baskı hissi veriyor olabilir. Bu durumu kontrol etmek ya da dengede kalmak git gide zorlaşıyorsa artık daha kalıcı çözümler bulmanız gerekebilir. Kendinizi geçici çözümlerden uzaklaştırın.  
 
Yay (21.10.2020)
Çalışma hayatınızda bazı konularda oldukça tutarsız davranışlar sergiliyor olabilirsiniz. Arkadaşlarınızın uyarısını dikkate almalısınız. Takıntı yaptığınız konularda dönüşüme gitmek sizlere olumlu yansıyacaktır.
 
Yengeç (21.10.2020)
Aşk ilişkinizdeki soğuk davranışlarınız son noktaya geldiğinizin kanıtı olabilir. Kararsızlık yaşıyor iseniz duygularınızın sesini dinlemek sizlere doğru seçeneği bulmanızda yardımcı olacaktır. 

 

 

 

/div>
Haber Yazılımı