Astroloji

 

 

 
Akrep (23.02.2020)
İlişkilerde yaşanan duygusal gerilimler sizi kabuğunuza çekilmeye doğru itebilir. İlişkilerde daha fazla kutuplaşma yaratmamaya çalışmalısınız. “Öfkeyle kalkan zararla oturur” atasözünü hatırlamalısınız.
 
Aslan (23.02.2020)
Aslında sorumluluğu size ait olmayan bazı konular sizin görevinizmiş gibi yansıtılabilir. Tembellik yapmak için uygun bir günde değilsiniz. Çalışkan olmalısınız.
 
Balık (23.02.2020)
Uzun zamandır mücadelesini verdiğiniz finansal savaşlarınızda bugün bir zafer elde edebilirsiniz. Alacağınız ve vereceğiniz sözler bir devri kapatıp diğerini başlatabilir. Yenilikler içinde olmayı seçin.
 
Başak (23.02.2020)
Gelecek hedeflerinizi ve planlarınızı gerçekleştirmek için yeni atılımlar yapabilirsiniz. Ailenizden alacağınız destek sizleri oldukça umutlandıracaktır. İnsanlara güvenmekten korkma. Mutlaka güven; ama sonuna kadar değil.
 
Boğa (23.02.2020)
Kariyer hayatınızla ilgili önünüze sunulan fırsatlar sizi kararsız bırakabilir. Bugün karar vermek yerine var olan şartları korumanızda fayda var. Esnek olmak, değişmek ya da yeni bir alana geçmek sizin için zor olabilir. Sabırlı olun.
 
İkizler (23.02.2020)
Ortaklaşa yürütülen finansal projelerinizle ilgili aniden bir kopuş ya da ani bir iptal söz konusu olabilir. Yürüttüğünüz işlerde yaşanan aksilikler için başka bir planınız mutlaka olsun.
 
Koç (23.02.2020)
Yakın çevre bağlantılarınız sayesinde kuracağınız iletişimlerle sevindirici başlangıçlar yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Kariyer hayatınızda önemli bir iş birliği sizi sevindirecek noktaya götürebilir.
 
Kova (23.02.2020)
 
Oğlak (23.02.2020)
Duygusal anlamda sizi besleyecek güzel ilişkiler içerisinde olabilirsiniz. Bugün önemli bir tanışma veya görüşme gerçekleştirebilir ya da çok istediğiniz bir ilişki bağını kurabilirsiniz.
 
Terazi (23.02.2020)
Kendinizi bugün oldukça duygulu ve hassas hissedebilirsiniz. İnsanlarla olan iletişiminizde olduğundan daha fedakârca yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. Kariyer ilişkilerinde fikir ayrılıklarına dikkat etmelisiniz.
 
Yay (23.02.2020)
Finansal sorunlarınıza artık önemli çözümler gelebilir. Resmi işlerinizle alakalı ihtiyacınız olan projelerde otoriter figürlerden güzel destekler alabilirsiniz. Hukuksal konularınız varsa bugün gerekli bilgiler elde edebilirsiniz.
 
Yengeç (23.02.2020)
Kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Olayları içe dönüp tahlil etmek isteyebilirsiniz. Maddi sorunları ise toparlamak için mükemmel fırsatlar elinize geçebilir. Kendini yanında iyi hissettiğiniz bir arkadaşınızla zaman geçirin.

 

 

 

Haber Yazılımı