Haber Detayı
12 Ağustos 2021 - Perşembe 14:45 Bu haber 1273 kez okundu
 
ygun kesintisiz, sorunsuz ve güvenli bir şekilde yapılabilmesi amacıyla denetim faaliyetleri aralıksız devam etmektedir.
Aksaray İl Jandarma Komutanlığı tarafından yolcu taşıyan araçlaa uygun kesintisiz, sorunsuz ve güvenli bir şekilde yapılabilmesi amacıyla denetim faaliyetleri aralıksız devam etmektedir.rın taşımacılık faaliyetlerinin mevzuat Bu kapsamda 10-11 Ağustos 2021 tarihlerinde trafik timleri tarafından yolcu taşıyan araçlar ile sürücülerin denetimleri yapılmıştır.
ASAYİŞ Haberi
ygun kesintisiz, sorunsuz ve güvenli bir şekilde yapılabilmesi amacıyla denetim faaliyetleri aralıksız devam etmektedir.

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı tarafından yolcu taşıyan araçlaa uygun kesintisiz, sorunsuz ve güvenli bir şekilde yapılabilmesi amacıyla denetim faaliyetleri aralıksız devam etmektedir.rın taşımacılık faaliyetlerinin mevzuat

Bu kapsamda 10-11 Ağustos 2021 tarihlerinde trafik timleri tarafından yolcu taşıyan araçlar ile sürücülerin denetimleri yapılmıştır.

Denetimler esnasında sigorta, fenni muayene, takograf, hız, çalışma ve dinlenme süresi kontrolü yapılmış, araç kullanım süresi ve emniyet kemeri kullanımı konularında bilgilendirme yapılmıştır.

Trafik kazalarının en aza indirilmesi ve vatandaşımızın huzurlu seyahat etmesi amacıyla denetim faaliyetlerimize hassasiyetle devam edilecektir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ygun, kesintisiz,, sorunsuz, ve, güvenli, bir, şekilde, yapılabilmesi, amacıyla, denetim, faaliyetleri, aralıksız, devam, etmektedir.,
Yorumlar
Haber Yazılımı