Haber Detayı
20 Haziran 2020 - Cumartesi 23:58 Bu haber 5263 kez okundu
 
Yeni Vali Hamza Aydoğdu: İstişare ile çözüm odaklı yönetim mesajı verdi
Vali Aydoğdu :Yönetim geleneğimizin önemli bir unsuru olan istişareye başvuracak, her zaman vatandaşlarımızın arasında, özellikle devletin desteğine ve şefkatine daha çok ihtiyaç duyan kimsesiz, yetim çocuklarımız, biçare kadınlarımız, engellilerimiz ve yaşlı insanlarımızla bizleri daha çok bir arada göreceksiniz.
RESMİ İLAN Haberi
Yeni Vali Hamza Aydoğdu: İstişare ile çözüm odaklı yönetim  mesajı verdi

Valimiz Sayın Hamza AYDOĞDU’nun Göreve Başlama Mesajı

 

Cumhurbaşkanlığımızın 10 Haziran 2020 tarih ve 2020/274 sayılı Valiler Kararnamesi ile atandığım Aksaray Valiliği görevine bugün itibariyle başlıyorum. Bu vesileyle beni bu göreve layık gören Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ve Sayın İçişleri Bakanımız Süleyman SOYLU’ya şükranlarımı arz ediyorum. Yeni görevimin ilimiz ve şahsım için hayırlara vesile olmasını Yüce Mevla’dan niyaz ediyorum.

Sahip olduğu kültürel ve tarihi mirası ile medeniyetimizin önemli merkezlerinden birisi ve aynı zamanda eşsiz doğal güzellikleri ile ülkemizin incisi olan Aksaray’da sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum.

Böylesine önemli bir kente hizmet ederken, üzerimizdeki sorumluluğun farkında olarak; bütün mesai arkadaşlarımla birlikte insan merkezli, hukuka bağlı, insan haklarına saygılı, şeffaf ve hesap verebilen, toplumun bütün kesimlerini kucaklayan, güler yüzlü ve şefkatli bir yönetim anlayışı olacaktır. Her zaman halkımızın sorunlarına açık, çözüm odaklı ve toplumun bütün kesimlerini kucaklayan bir çalışma modelini uygulayacağız. Yönetim geleneğimizin önemli bir unsuru olan istişareye başvuracak, sorunları mutlaka taraflarıyla konuşarak, görüşerek çözme gayreti içerisinde olacağız. Bu doğrultuda; her zaman vatandaşlarımızın arasında, özellikle devletin desteğine ve şefkatine daha çok ihtiyaç duyan kimsesiz, yetim çocuklarımız, biçare kadınlarımız, engellilerimiz ve yaşlı insanlarımızla bizleri daha çok bir arada göreceksiniz.

Aksaray’ımızın marka değerini daha da ileriye taşımak adına, Sayın Milletvekillerimiz başta olmak üzere, yerel yönetimlerimiz, adli ve askeri kuruluşlarımız, üniversitemiz, siyasi parti temsilcilerimiz, oda ve meslek kuruluşlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız, basın ve medya kuruluşlarımız ile yakın bir iletişim içinde, azim ve gayretle çalışacağımızı özellikle vurgulamak isterim.

Bu vesileyle görevi devraldığım Sayın Ali MANTI Valim başta olmak üzere, İlimize hizmet etmiş bütün valilerimize teşekkür ediyor; sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.

Aksaray’da ve Aksaray dışında yaşayan tüm hemşerilerimi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Rabbim yar ve yardımcımız olsun.

 

 

Hamza AYDOĞDU

VALİ

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yeni, Vali, Hamza, Aydoğdu:, İstişare, ile, çözüm, odaklı, yönetim, , mesajı, verdi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı