Haber Detayı
05 Temmuz 2019 - Cuma 15:32 Bu haber 515 kez okundu
 
YENİ DÖNEM İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI
Kısa süre önce Rektör Danışmanlığına atanan Abidin Ünal’ı ziyaret eden Prof. Şahin, Ünal’a yeni görevinde başarılar diledi.
- Haberi
YENİ DÖNEM İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI

YENİ DÖNEM İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI

 

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, ortak aklın gücüne inandıklarını ve başarının bir ekip çalışmasıyla mümkün olabildiğini söyledi.

 

Kısa süre önce Rektör Danışmanlığına atanan Abidin Ünal’ı ziyaret eden Prof. Şahin, Ünal’a yeni görevinde başarılar diledi. Üniversitenin pek çok bakımdan hızlı şekilde büyüdüğünü, faaliyet alanlarının genişlediğini, tercih edilirliğinin arttığını ve mezuniyetlerin tamamlanmasının ardından yeni dönem hazırlıklarının başladığını kaydeden Rektör Şahin, “Ekibimizle birlikte, öğrencilerimiz ve şehrimiz için en iyi hizmetleri üretmeye devam edeceğiz” dedi. Ziyarette, güncel meselelere dair istişarelerde ve planlanan projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Tebrik ziyareti münasebetiyle ASÜ Rektörü Şahin’e teşekkür eden Abidin Ünal, aynı zamanda Sağlık Bilimleri Enstitüsü Sekreterliği ve Basın Yayın Birimi Müdürlüğü görevlerini de deruhte ediyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: YENİ, DÖNEM, İÇİN, HAZIRLIKLAR, BAŞLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı