Haber Detayı
22 Mayıs 2020 - Cuma 12:25 Bu haber 1282 kez okundu
 
Vali Mantı; Bayramın tüm insanlığa kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini dilerim
Ramazan Bayramının manevi ikliminin herkesi kuşatmasını, tüm insanlığa kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, değerli Aksaraylı hemşerilerimin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
- Haberi
Vali Mantı; Bayramın tüm insanlığa kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini dilerim

AKSARAY VALİSİ ALİ MANTI'DAN “RAMAZAN BAYRAMI”  MESAJI 

 

Rahmet ve bereket ayı Ramazan’ı uğurlamanın hüznü ve bu mübarek ayın sonunda bayrama kavuşmanın huzur, mutluluk ve sevincini birlikte yaşıyoruz.

Bayramlar; Milletimizin birlik ve beraberliğinin daim olmasına, kardeşlik ve dostluğumuzun en sıcak şekilde hissedilmesine, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilenmesine, saygı ve sevgi temelinde insanların dayanışmasına vesile olan müstesna günlerdir.

      Bu müstesna günlerde; örf ve adetlerimizi yaşatarak, aile büyüklerimize, akrabalarımıza, komşularımıza, arkadaş ve dostlarımıza hürmet ve muhabbetimizi uzaktan da olsa gösterelim. Muhtaç ve kimsesizlere yardım eli uzatarak, dualarını alalım.

      Milli ve manevi değerlerin doruk noktasına ulaştığı bu özel ve anlamlı günleri fırsat bilerek birlik ve beraberliğimizi korumak, huzur ve barış ortamını sürdürmek, kardeşlik duygularımızı geliştirmek için daha çok çaba göstermemiz gerektiğini asla unutmayalım.

Bu duygu ve düşüncelerle; Ramazan Bayramının manevi ikliminin herkesi kuşatmasını, tüm insanlığa kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, değerli Aksaraylı hemşerilerimin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

 

 

 

              Ali MANTI /

 VALİ

 

Aksaray Valisi atanan Ali Mantı Kimdir?

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Mantı;, Bayramın, tüm, insanlığa, kardeşlik,, huzur, ve, mutluluk, getirmesini, dilerim,
Yorumlar
Haber Yazılımı