Haber Detayı
13 Nisan 2022 - Çarşamba 14:53 Bu haber 1970 kez okundu
 
uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti
Aksaray İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticaretinin önlenmesi yönünde kapsamlı çalışmalarımıza devam edilmektedir. Konu ile ilgili yapılan çalışmalar sonucunda, Merkez ilçe mülki sınırları içerisinde uyuşturucu madde imal ve ticareti yapan şahısların yakalanmasına yönelik Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda, 07 Nisan 2022 tarihinde M.D. ve M.M. isimli şüphelilerin üzerlerinde ve aracında yapılan aramada; (10) gr metamfetamin, (1) adet ruhsatsız tabanca ve (1) adet av tüfeği ele geçirilmiştir. Şüpheli şahıslar gözaltına alınmış olup adli makamlara sevk edilmişlerdir. Gençlerimizi zehir tacirlerinden kurtarmak amacıyla titiz ve gayretli çalışmalarımıza devam edilecektir.
ASAYİŞ Haberi
 uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti

Aksaray İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticaretinin önlenmesi yönünde kapsamlı çalışmalarımıza devam edilmektedir.

Konu ile ilgili yapılan çalışmalar sonucunda, Merkez ilçe mülki sınırları içerisinde uyuşturucu madde imal ve ticareti yapan şahısların yakalanmasına yönelik Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda, 07 Nisan 2022 tarihinde M.D. ve M.M. isimli şüphelilerin üzerlerinde ve aracında yapılan aramada; (10) gr metamfetamin, (1) adet ruhsatsız tabanca ve (1) adet av tüfeği ele geçirilmiştir.

Şüpheli şahıslar gözaltına alınmış olup adli makamlara sevk edilmişlerdir.

Gençlerimizi zehir tacirlerinden kurtarmak amacıyla titiz ve gayretli çalışmalarımıza devam edilecektir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , uyuşturucu, veya, uyarıcı, madde, imal, ve, ticareti,
Yorumlar
Haber Yazılımı