Haber Detayı
14 Temmuz 2021 - Çarşamba 13:32 Bu haber 1964 kez okundu
 
Türk Milleti 15 Temmuzla birlik ve beraberliğinden ödün vermeyeceğini bir kez daha göstermiştir
MHP AKSARAY İL BAŞKANI AV.MUSTAFA ÇÖLKESEN'İN "15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLÎ BİRLİK GÜNÜ" MESAJI YAYINLADI
SİYASET Haberi
Türk Milleti  15 Temmuzla birlik ve beraberliğinden ödün vermeyeceğini bir kez daha göstermiştir

MHP AKSARAY İL BAŞKANI AV.MUSTAFA ÇÖLKESEN'İN "15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLÎ BİRLİK GÜNÜ" MESAJI;

 

MHP Aksaray İl Başkanı Av.Mustafa ÇÖLKESEN "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" nedeniyle yayınladığı mesajında;

"Demokratik düzenimizi hedef alarak ülkemizin bekâsını, devletimizin bölünmez bütünlüğünü, milli birlik ve beraberliğimizi parçalamaya yönelik yapılan 15 Temmuz hain darbe girişiminin milli irade tarafından eşine az rastlanır bir kahramanlık örneğiyle bertaraf edilişinin 5. yılını hep birlikte idrak etmekteyiz.

Türkiye düşmanları tarafından planlı olarak gerçekleştirilen bu hain girişime, aziz milletimiz tek yürek olup tıpkı Çanakkale'de, İstiklal harbinde olduğu gibi topyekûn vatan ve bayrak aşkıyla dolu sineleriyle karşı koyarak ülkemizin birlik ve beraberliğine ve milletimizin istiklaline kast edenlere geçit vermemiştir.

Böylesine kutlu bir mücadele bize, vatan mevzu bahis olduğunda bu milletin hiç düşünmeden aynı safta birlik ve beraberlik içerisinde omuz omuza duracağını ve ne pahasına olursa vatanından, bayrağından, hürriyetinden, birlik ve beraberliğinden ödün vermeyeceğini bir kez daha göstermiştir

Bu duygu ve düşüncelerle "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde" destan yazan kahramanlarımızı gönülden yâd ediyor, şehitlik mertebesine ulaşan aziz şehitlerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet diliyor, gazilik şerefine erişen kahramanlarımıza şükran ve minnetlerimi sunuyorum." dedi.

 

MHP Aksaray İl Başkanı

Av.Mustafa ÇÖLKESEN

Kaynak: Editör:
Etiketler: Türk, Milleti, , 15, Temmuzla, birlik, ve, beraberliğinden, ödün, vermeyeceğini, bir, kez, daha, göstermiştir,
Yorumlar
Haber Yazılımı