Haber Detayı
14 Temmuz 2021 - Çarşamba 14:56 Bu haber 1789 kez okundu
 
TÜREMİŞ: 15 TEMMUZ GİBİ OLAYLARI “ALLAH BİR DAHA YAŞATMASIN”
ÖZHAN TÜREMİŞ Darbenin her türlüsüne karşı duruş sergileyen Türk Milleti bu vatan topraklarında hainlere yer bırakmayacağını açıkça göstermiştir” dedi.
- Haberi
TÜREMİŞ: 15 TEMMUZ GİBİ OLAYLARI “ALLAH BİR DAHA YAŞATMASIN”

“ALLAH BİR DAHA YAŞATMASIN”
İYİ Parti Aksaray İl Başkanı Özhan Türemiş 15 Temmuz Milli Birlik ve Demokrasi günü için yayınladığı mesajında 15 Temmuz gecesi yaşananları değerlendirdi. Ülkeyi farklı yönlere çekmek isteyenlere karşı birlik içinde mücadele verildiğini söyleyen Türemiş “Hainlerin kurduğu planları, vatanı uğruna ölümü göze alan Türk Milleti’miz yerle bir etmiştir. Darbenin her türlüsüne karşı duruş sergileyen Türk Milleti bu vatan topraklarında hainlere yer bırakmayacağını açıkça göstermiştir” dedi.
Darbe girişiminin üzerinden 5 yıl geçtiğini anımsatan Türemiş “Türk milleti vatanına kast edenlere  Kurtuluş Savaşı'nda olduğu gibi bugün de yarın da izin vermeyeceğini göstermiştir. Bu vesileyle demokrasi şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize sağlıklı, uzun ömürler, tüm şehit ailelerimize sabır ve baş sağlığı diliyorum. Bugün yaşanan bir çok olumsuzluğa rağmen milletimizin gerekirse bugün de demokrasi, istikbal ve istiklal için gözünü kırpmadan canını ortaya koyacağından hiç şüphem yok. Allah o günleri bir daha yaşatmasın” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜREMİŞ:, 15, TEMMUZ, GİBİ, OLAYLARI, “ALLAH, BİR, DAHA, YAŞATMASIN”,
Yorumlar
Haber Yazılımı