Haber Detayı
14 Eylül 2021 - Salı 14:46 Bu haber 2005 kez okundu
 
TACİN MAHALLESİ’NİN YOLLARI SICAK ASFALT İLE YENİLENİYOR
Şehrin birçok noktasında sıcak asfalt serim çalışmalarını sürdüren Aksaray Belediyesi ekipleri Tacin Mahallesinde bulunan yolda yenileme çalışmalarına başladı. Birden çok mahalleyi birbirine bağlayan Bin 600 metre uzunluğunda 12 metre geliş – gidiş genişliğinde bulunan yolun öncelikli olarak alt yapısı yenilendi.
SİYASET Haberi
TACİN MAHALLESİ’NİN YOLLARI SICAK ASFALT İLE YENİLENİYOR

Şehrin birçok noktasında sıcak asfalt serim çalışmalarını sürdüren Aksaray Belediyesi ekipleri Tacin Mahallesinde bulunan yolda yenileme çalışmalarına başladı.

Birden çok mahalleyi birbirine bağlayan Bin 600 metre uzunluğunda 12 metre geliş – gidiş genişliğinde bulunan yolun öncelikli olarak alt yapısı yenilendi.

Aksaray Belediyesi’nin yaptığı tüm yol çalışmalarında olduğu gibi Tacin Mahallesindeki yapımı devam eden yolun zemininde iyileştirmeler yapılarak sıcak asfalt serimine geçildi. Yakın zamanda çalışmalarına başlanılan ve büyük oranda tamamlanma aşamasına gelinen yolun Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesine olan ulaşımı daha da kolaylaştırması amaçlanıyor.

Hacılar Harmanı, Mehmet Akif Ersoy, Selçuklu sanayi ve Aksaray Eğitim ve Araştırma hastanesi arasındaki yol yenileme çalışmalarının hızlı bir şekilde tamamlanarak hizmete açılması için ekipler mesai kavramı gözetmeksizin çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Aksaray Belediyesi yetkilileri yolun kullanım ömrünü uzatmak ve vatandaşların görüntü ve gürültü kirliliğine maruz bırakmamak için alt yapısını tamamladıktan sonra sıcak asfalt serimini yaptıklarını ifade ettiler. Sıcak asfalt serim çalışmalarının ardından orta refüj düzenleme ve peyzaj çalışmaları ile yolun hizmete sunulacağının bilgisini paylaştılar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TACİN, MAHALLESİ’NİN, YOLLARI, SICAK, ASFALT, İLE, YENİLENİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı