Haber Detayı
23 Mayıs 2019 - Perşembe 16:07 Bu haber 941 kez okundu
 
SMMM’de görev değişimi yeni başkan Özkan Oldu
SMMM’de görev değişimi yeni seçilen başkan Abdurrahman özkan demecinde 18/19 Mayıs 2019 Tarihinde yapılan 23.Olağan Genel Kurulunda Aksaray Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanlığına meslektaşlarımın yoğun istekleri üzerine Listemdeki meslektaşlarımla birlikte aday olup, meslektaşlarımızın tercihiyle Oda başkanlığına 3 yıl süre ile seçilmiş bulunmaktayım.
EKONOMİ Haberi
SMMM’de görev değişimi yeni başkan Özkan Oldu

SMMM’de görev değişimi
Değerli Basın mensupları; 18/19 Mayıs 2019 Tarihinde yapılan 23.Olağan Genel Kurulunda Aksaray Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanlığına meslektaşlarımın yoğun istekleri üzerine Listemdeki meslektaşlarımla birlikte aday olup, meslektaşlarımızın tercihiyle Oda başkanlığına 3 yıl süre ile seçilmiş bulunmaktayım.
Başkanımız Melih Özan’a Oda başkanlığı yaptığı tüm dönemlerde gerek şahsıma gerekse meslektaşlarımıza ve odamıza hizmetlerinden, Bilgisinden, tecrübesinden ve katkılarından dolayı teşekkürlerimizi borç biliriz.
Aksaray Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanlığı dönemimizde her meslektaşımıza eşit, tutarlı, etkin bir hizmet anlayışıyla, yepyeni bir heyecan ve değişim ruhu ile meslektaşlarımızın sorunlarına çözüm bulmak. Az laf çok iş felsefesinde, görev ve sorumluluklarımızın bilinciyle hareket edeceğiz.
Son yıllarda mesleğin prestij kaybı, haksız rekabet, tahsilat sorunu, ağır cezalar, artan angarya işler ve meslektaşlarımızın çok fazla yıpranması temel sorunlarımızdır. Mesleğimizin ve meslektaşlarımızın sorunlarının çözümü için, meslek teşkilatımızı harekete geçirmek ve ilgili kamu kuruluşları ile sıkı bir işbirliği yapmak zorundayız.
Göreve başladığımız günden itibaren bütün meslektaşlarımızı kucaklayan bir anlayışla sorunların çözümü için hazırladığımız projeleri hayata geçireceğiz. Odamızın şanına yakışır birçok projelerle meslektaşlarımıza yeni ufuklar açacağımıza inanıyoruz. Geçmişe saygı, geleceğe hizmet düsturu ile geçmişte yapılan güzel uygulamaları devam ettirmek, gelecek adına da yeni ve güzel projelerimizle yola çıktık. Ülkemizin ve mesleğimizin gidişatına baktığımızda, birlik fikrine, sevgiye, hoşgörüye ne kadar muhtaç olduğumuz aşikârdır. Farklılıklarımızı zenginlik olarak kabul ederek, bütün meslektaşlarımızı kucaklayan bir anlayışla görev yapmayı, Yapacağımız hizmetlerle, mesleğimize ve meslektaşlarımıza yeni ufuklar açmak, Aksaray kamuoyunda gündemi takip etmek değil, gündemi oluşturmak, Odamız bünyesinde komisyonlar oluşturmak, eğitim seminerlerine kalite katmak, adaleti ve eşitliği prensip edinip, sorunun değil, çözümün bir parçası olan güçlü ve dinamik ekibimizle meslektaşlarımıza hizmet edeceğiz.

Bu 23. Olağan Seçimli Genel Kurulun da, seçime katılan meslek mensuplarımıza teşriflerinden dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimi borç bilir meslektaşlarımıza ve Aksaray kamuoyuna hayırlı olmasını diliyorum

Kaynak: (Aksaray Web Tv) - Aksaray Web Tv Haber Merkezi Editör:
Etiketler: SMMM’de, görev, değişimi, yeni, başkan, Özkan, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı