Haber Detayı
23 Ekim 2020 - Cuma 08:17 Bu haber 1353 kez okundu
 
“SATIN ALMA SAHİPLEN”
Aksaray Belediyesi Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde sokak hayvanlarının gerekli tedavi ve bakımlarının yanında hayvanların yaşamsal tüm gereksinimlerini karşılıyor. Barınak içinde kediler için özel bir alan oluşturuldu. Hayvan sahiplenmek isteyenler barınağa müracaat edebilirler. Aksaray Belediyesi sokak hayvanlarının barınmasını beslenmesini ve bakımını üstleniyor. Belediye ait Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde kediler için özel bir alan oluşturuldu. Sokakta sahipsiz kalan veya herhangi bir nedene bağlı olarak yaralanan kediler bu alanda tedavi edilerek rehabilite ediliyor.
SİYASET Haberi
“SATIN ALMA SAHİPLEN”

Aksaray Belediyesi Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde sokak hayvanlarının gerekli tedavi ve bakımlarının yanında hayvanların yaşamsal tüm gereksinimlerini karşılıyor. Barınak içinde kediler için özel bir alan oluşturuldu. Hayvan sahiplenmek isteyenler barınağa müracaat edebilirler.

 

Aksaray Belediyesi sokak hayvanlarının barınmasını beslenmesini ve bakımını üstleniyor. Belediye ait Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde kediler için özel bir alan oluşturuldu. Sokakta sahipsiz kalan veya herhangi bir nedene bağlı olarak yaralanan kediler bu alanda tedavi edilerek rehabilite ediliyor.

 

Kediler için suluk ve mamalık oluşturulan alanda kediler, Aksaray Belediyesi veteriner hekimlerce gerekli aşılama, tedavi ve bakımları yapılıyor.

 

Haftanın her günü ziyarete açık olan barınağa gelen misafirler, bakımı ve aşıları yapılan sokak hayvanlarını sahiplenebiliyor.

 

Hayvan haklarını koruma noktasında her türlü çalışmayı yürüten Aksaray Belediyesi, sahiplendirme yaptığı hayvanların bakımında zorlanan vatandaşların isteği üzerine sahiplenilen hayvanları barınağa tekrar alabiliyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “SATIN, ALMA, SAHİPLEN”,
Yorumlar
Haber Yazılımı