Haber Detayı
31 Mayıs 2019 - Cuma 13:58 Bu haber 1624 kez okundu
 
SARIYER'Lİ NESLİŞAH DURGUN’DA KUZEYBORU’DA
Aksaray Kuzey Boru Bayan Voleybol takımı transfere doymuyor ve kadrosuna her geçen gün üst düzey Yıldız oyuncuları katarak bir üst ligi hedeflediklerini yeni sezon öncesi yaptıkları transferlerle ortaya koymaları alkışa değerdi. Kuzey Boru bu sezon yaptığı transferleriyle şampiyonluğa şartlanmış kadroyu kurma peşinde
SPOR Haberi
SARIYER'Lİ NESLİŞAH DURGUN’DA KUZEYBORU’DA

SARIYER'Lİ NESLİŞAH DURGUN’DA KUZEYBORU’DA
Aksaray Kuzey Boru Bayan Voleybol takımı transfere doymuyor ve kadrosuna her geçen gün üst düzey Yıldız oyuncuları katarak bir üst ligi hedeflediklerini yeni sezon öncesi yaptıkları transferlerle ortaya koymaları alkışa değerdi. 
Kuzeyboru kadrosunu bir yıldız oyuncu daha ekledi ve Türk Hava Yolları'nda şampiyonluk yaşayan ve bu yıl Sarıyer'de oynayan Neslişah Durgun'u renklerine bağladı. Neslişah geçtiğimiz sezon 1.Lig'de şampiyonluk mücadelesi veren Sarıyer takımında orta oyuncu olarak görev yaptı. 1993 doğumlu ve 1.85 boyundaki başarılı oyuncu Neslişah Durgun imza töreni ardından yaptığı açıklamada; “Geçen seneki başarılarından sonra bu senede hedefi sultanlar liginde Aksaray'ı temsil etmek üzere kurulan bu takımda yer almak çok güzel. Kulüp yöneticilerinin, antrenörlerinin ilgi ve alakası bu takımın bir aile olacağını gösterdi bana. Güzel, başarılı bir sezon olacağına inanıyorum ve bu takım için elimden geleni yapacağım.” dedi. Bizde Spor servisi olarak yıldız oyuncu 68 Aksaray'a Hoş geldin Neslişah Durgun, diyoruz.

Haber: Ersin Arslan Ülke- Aksaray web tv  

Kaynak: Editör: Ersin aslan
Etiketler: SARIYER'Lİ, NESLİŞAH, DURGUN’DA, KUZEYBORU’DA,
Yorumlar
Haber Yazılımı