Haber Detayı
04 Mayıs 2020 - Pazartesi 03:35 Bu haber 1816 kez okundu
 
SAĞLIK ÇALIŞANLARI İÇİN 1 SAATTE 2000 FİDAN BAĞIŞI YAPILDI
T.C. Tarım ve Orman Bakanlığının başlatmış olduğu Kahraman sağlık personelimiz adına bir fidan sahiplenerek veya bağışlayarak onlara teşekkür etmeye davet ediyoruz. Etiketiyle gece yarısı son bir saat içinde 2000 kişi fidan sahiplenmek suretiyle dünden bu yana toplam 106.382 adete ulaştı
SAĞLIK Haberi
SAĞLIK ÇALIŞANLARI İÇİN 1 SAATTE 2000 FİDAN  BAĞIŞI YAPILDI

SAĞLIK ÇALIŞANLARI İÇİN 1 SAATTE 2000 FİDAN  BAĞIŞI YAPILDI

T.C. Tarım ve Orman Bakanlığının başlatmış olduğu Kahraman sağlık personelimiz adına bir fidan sahiplenerek veya bağışlayarak onlara teşekkür etmeye davet ediyoruz. Etiketiyle gece yarısı son bir saat içinde 2000 kişi fidan sahiplenmek suretiyle dünden bu yana toplam 106.382 adete ulaştı çok hızlı bir sahiplenme ile Aksarayda bulunan sağlıkçılar için kampanya sonunda 631.000 fidan verilmesi öngörülüyor birinci gününde 16 sahiplenme görülürken bu kampanya için sivil Toplum örgütlerinden de destek çağrısı geldi .

Yeşil Doğa Dernek Başkanı Abdulkadir Ay 2020 yılını felaketle başladık son corona virüs dolaysıyla yüksek binaların şatafatlı hayatın hiçbir hükmünün olmadığını eve kapanarak görmüş olduk bizler 50 gündür evde karantinaya alarak kendimizi korumaya çalıştık ancak virüsün çok hızlı yayılması hepimizde ürperti meydana getirmişti bu ortamda çokta farkında olmadığımız sağlık ordumuzun CORONA VİRÜS belasının üstüne üstüne gittiğini gördük bizi evlerimizde rahatlatan açıklamalar geldikçe SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZ gözlerimizde kahramanlaştılar bu fedakar tavırları için Orman bakanlığımızın açtığı sağlıkçılarımız için orman oluşturma fikri şimdi onlara teşekkür anlamına gelecektir  o yüzden sizde sağlık çalışanlarımıza teşekkür borcunuzu gelecegenefes.com adresine girerek 5 adet fidan sahiplenerek ödeyebilirsiniz ‘’ diyerek açılan kampanya ya Türkiyenin en kurak bölgesi olan Orta Anadolu illerinden Aksaray Nevşehir, Kırşehir ve Niğde’nin dahil olmasını istiyoruz diyerek destek istedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SAĞLIK, ÇALIŞANLARI, İÇİN, 1, SAATTE, 2000, FİDAN, , BAĞIŞI, YAPILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı