Haber Detayı
24 Mayıs 2019 - Cuma 17:54 Bu haber 862 kez okundu
 
PROF. YUSUF ŞAHİN, YENİDEN ASÜ REKTÖRLÜĞÜNE ATANDI İLK PROTOKOL TAMAM
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Prof. Dr. Yusuf Şahin’i, yeniden Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörlüğü görevine atadı. Hızlı bir şekilde göreve devam eden Şahin kurumlarla ASÜ nün başarısı olan ihtisaslaşma alanı ile ilgili Milli eğitime ait okullarda ve ASÜ içindeki spor sahaları ortak kullanıma açılmış oldu ve 3 müdürlük ile protokol imzaladılar
EĞİTİM Haberi
PROF. YUSUF ŞAHİN, YENİDEN ASÜ REKTÖRLÜĞÜNE ATANDI İLK PROTOKOL TAMAM

PROF. YUSUF ŞAHİN, YENİDEN ASÜ REKTÖRLÜĞÜNE ATANDI

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Prof. Dr. Yusuf Şahin’i, yeniden Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörlüğü görevine atadı.

 

2547 sayılı Yükseköğretim Kanununun 13. Maddesi ile 3 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2’nci, 3’ncü ve 7’nci maddeleri gereğince ASÜ Rektörlüğü’ne yeniden atanan Prof. Şahin, “Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teveccühlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca YÖK Başkanımız Prof. Dr. Yekta Saraç ve YÖK üyeleri ile yerelde ve ulusalda bizlere güvenen, destek olan herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Şahin, “Kendisine âşık biçimde çalıştığımız Aksaray’ımız ve Üniversitemiz için var gücümüzle hizmet üretmeyi sürdüreceğiz” dedi.

Kaynak: (Aksaray Web Tv) - Aksaray Web Tv Haber Merkezi Editör: Abdulkadir Ay
Etiketler: PROF., YUSUF, ŞAHİN,, YENİDEN, ASÜ, REKTÖRLÜĞÜNE, ATANDI, İLK, PROTOKOL, TAMAM,
Yorumlar
Haber Yazılımı