Haber Detayı
10 Nisan 2019 - Çarşamba 18:18 Bu haber 670 kez okundu
 
Polisler Ödülü Haketmişlerdi Törenle Aldılar
görevlerinin ifasında üstün başarı gösteren şube müdürleri, komiser ve komiser yardımcıları ile polis memurlarına başarı belgeleri ve hediyeleri
- Haberi
Polisler Ödülü Haketmişlerdi Törenle Aldılar

Vali Ali Mantı konuşmasında: “Güven olabilmesi için güvenlik kuvvetlerinin kendilerine çizilen yasal sınırlar içerisinde görevini ifa etmektedir. Biz rutin hayatımıza devam ederken polis 24 saat esasına göre devletin kanun ve nizamlarını milletin ve toplumun değerlerini toplumun rahatını temin etmek amacıyla gece gündüz çalışıyor. Görevini ifa ederken güvenlik kuvvetlerimize yapılacak en ufak bir hadsizlik devlete karşı yapılmış sayılır. O nedenle hepimize görevler düşüyor.” dedi.

Şehit Önder Güzel Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Niyazi Turgay ise yaptığı konuşmasında kurulduğu günden itibaren sürekli gelişim ve değişim içinde olan emniyet teşkilatının personel araç gerek ve teknoloji bakımından dünyanın en güçlü polis teşkilatları arasında bulunduğunu söyledi.

İl Emniyet Müdürü Ali Karabağ ise “Vatandaşların huzuru, bizim mutluluğumuz ve gururumuzdur ‘diye konuştu. Karabağ: “174. Kuruluş Yıldönümünü kutlayan teşkilatımız vatandaşlarımızın can ve mal emniyetinin sağlanması, hukukun üstünlüğü ve devlet otoritesinin tesis edilmesi için her şart altında mesai mefhumu gözetmeksizin büyük bir özveriyle görev yapmaktadır. Aksaray Emniyet müdürlüğü olarak uyuşturucu ile mücadele, kaçakçılık, organize suçlar, mala ve şahsa karşı işlenen asayiş suçlarının aydınlatılması ve olay faillerinin yakalanmasında ekiplerimiz çok büyük başarılar elde ederek suç faillerinin adli makamlara sevkini sağlamışlardır.” dedi.

Öğrencilerin ve polis memurlarının şiirler okuduğu törende görevlerinin ifasında üstün başarı gösteren şube müdürleri, komiser ve komiser yardımcıları ile polis memurlarına başarı belgeleri ve hediyeleri Valimiz Ali Mantı, Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Cansever, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Seyfullah Sarıgül, İdare Mahkemesi Başkanı Şenol Karadeniz, Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Yusuf Şahin, Baro Başkanı Ramazan Erhan Toprak, Vali Yardımcıları Gürkan Karaman, Şahin Bayhan, Emniyet Müdürü Ali Karabağ, İl Jandarma Komutanı Albay Fuat Anık, POMEM Müdürü Niyazi Turgay, Defterdar Uğur Aslan tarafından verildi

Kaynak: Editör:
Etiketler: Polisler, Ödülü, Haketmişlerdi, Törenle, Aldılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı