Haber Detayı
24 Haziran 2019 - Pazartesi 23:35 Bu haber 1004 kez okundu
 
ÖZEL NEŞE ERBERK ANAOKULU MİNİK YÜREKLERİ, MEZUNİYET HEYECANI YAŞATTI
2018-2019 Eğitim ve Öğretim döneminde Okulların kapanma zamanının yaklaşması nedeniyle çeşitli okullar tarafından yapılan etkinlikler kapsamında Aksaray’da şubesi bulunan ve okul öncesi eğitim veren özel Neşe Erberk Ana okulu, minik öğrenciler tarafından hazırlanan gösteriler düzenleyerek Mezuniyet balosu sergiledi
EĞİTİM Haberi
ÖZEL NEŞE ERBERK  ANAOKULU MİNİK YÜREKLERİ, MEZUNİYET HEYECANI YAŞATTI

ÖZEL NEŞE ERBERK  ANAOKULU MİNİK YÜREKLERİ, MEZUNİYET HEYECANI YAŞATTI

 

2018-2019 Eğitim ve Öğretim döneminde  Okulların kapanma zamanının yaklaşması nedeniyle çeşitli okullar tarafından yapılan etkinlikler kapsamında Aksaray’da şubesi bulunan ve okul öncesi eğitim veren özel Neşe Erberk Ana okulu, minik öğrenciler tarafından hazırlanan gösteriler düzenleyerek Mezuniyet balosu sergiledi .

Mazeret konuşmasında neden  dolayı gelemediğini bir video ile izah eden Neşe Erberk konuşmasında tüm öğrencilere başarılar diledi

Birbirinden becerili 1o kişilik Minik yürekler büyük finale uygun özel kıyafetlerle sahneler aldılar, sergiledikleri performans sonrasında  velilerin alkışlarıyla coştular, gösterinin ardından üniversiteli öğrenci abileri gibi havaya kep fırlattılar, bir sezon boyu çalışarak hak ettikleri diplomalarını sırasıyla öğretmenlerinin ellerinden aldılar.

 Miniklerin  Büyük Final Gösterisi, öğrenci velileri ve yakınları tarafından tamamıyla doldurulan Aksaray Ticaret ve sanayi Odası Toplantı salonunun da gerçekleştirildi.

fötr şapka giyerek sahneye çıkan  Minik öğrenciler Mezuniyet sebebiyle önce  bir davul konser verdi. Performanslarıyla ayakta alkışlanan çocuklar, büyüklere taş çıkarttı ardından Çalınan müziklere uygun dans gösterilerinde bulundular.

  Diploma töreninde gönüllerince eğlenen minik  öğrenciler hatıralarında yer alacak bir sürü sahne sergilediler. Okul öğretmenleri ise onların eğitim dönemi boyunca devamlı anıldıkları cümleleri isimlerinin önüne yazarak namını yaşatacak slayt gösterisi izlettiler.

 Tören sonrası günün anlamına özel MEZUNİYET  HATIRA AFİŞİ önünde aileleriyle birlikte  hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmediler.

 Eğitim ve öğretim dönemi  sonrasında diploma almaya hak kazanan öğrenci listesi şu şekilde;

 

Doğa Ay

Fatma Zehra KORKMAZ

Necdet Emir Işıklar

Feyza Sayın

Ömer Eymen Yıldırım

Özgür Barış Akın

Elif Altındal

Yağmur Ela Kuru

Yağmur Peksert

Mustafa Kemal Akdemirci

Aksaray’da okul öncesi eğitim veren özel Neşe Erberk Ana okulu  mezunlarını verdikten sonra iddialı olduğu yeni eğitim ve öğretim dönemi için kayıtlarına devam ediyor.

 

KARNELERİNİ ALAN ÖĞRENCİLERİN SEVİNCİ

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÖZEL, NEŞE, ERBERK, , ANAOKULU, MİNİK, YÜREKLERİ,, MEZUNİYET, HEYECANI, YAŞATTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı