Haber Detayı
15 Ekim 2020 - Perşembe 14:32 Bu haber 1228 kez okundu
 
NAKKAŞ KADIN AKTİVİTE MERKEZİNİN KABA İNŞAATINDA SONA YAKLAŞILDI
Belediye Başkanı Evren Dinçer’in Aksaray’a kazandırdığı projelerden biri olan Nakkaş Mahallesinde hayata geçecek olan Kadın Aktivite Merkezinde inşaat çalışmaları devam ediyor. Aksaray Belediyesi, kadınlara artı değer kazandıran ve sosyal hayata daha etkin katılımlarını sağlamak için projesini hazırladığı Kadın Aktivite Merkezi için geçtiğimiz Mart ayında Nakkaş Mahallesinde temel atma töreni gerçekleştirilmişti.
EĞİTİM Haberi
NAKKAŞ KADIN AKTİVİTE MERKEZİNİN KABA İNŞAATINDA SONA YAKLAŞILDI

Belediye Başkanı Evren Dinçer’in Aksaray’a kazandırdığı projelerden biri olan Nakkaş Mahallesinde hayata geçecek olan Kadın Aktivite Merkezinde inşaat çalışmaları devam ediyor.

 

Aksaray Belediyesi, kadınlara artı değer kazandıran ve sosyal hayata daha etkin katılımlarını sağlamak için projesini hazırladığı Kadın Aktivite Merkezi için geçtiğimiz Mart ayında Nakkaş Mahallesinde temel atma töreni gerçekleştirilmişti.

 

 

Hasas, Nakkaş, Küçük Bölcek ve çevre mahallelerde oturan hanımların çok amaçlı olarak kullanabileceği Kadın Aktive Merkezinde, temel atma çalışmalarının ardından perde betonları atıldı. İnşaat çalışmalarının hızla devam ettiği merkezin betonarmeleri tamamlandı. Kaba inşaatının kış mevsimi öncesinde bitirilmesi planlanıyor.

 

 

Sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerinden olan Nakkaş Kadın Aktivite Merkezi, hanımlar için çeşitli aktivite ve etkinlerin yapıldığı huzurun ve kaliteli yaşamın yeni adresi olacak.

 

 

İçerisinde kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, fitnes salonu, spor salonu, kütüphane, derslikler, mesleki kurslar, kabul ve dinlenme salonu yer alacağı Kadın Aktivite Merkezinde birçok etkinlik aynı anda yapılabilecek.

 

 

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Kadın Aktivite Merkezinin inşaat çalışmalarının kısa süre içerisinde tamamlanması için inşaat çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Başkan Dinçer, “Nakkaş Kadın Aktivite Merkezinin inşaat çalışmalarını en kısa sürede tamamlayarak, hanımların hizmetine sunacağız. Merkezimizin hizmete açılması ile birlikte sosyal belediyecilik adına güzel bir hizmeti kentimize kazandırmış olacağız.” ifadelerini kulland

Kaynak: Editör:
Etiketler: NAKKAŞ, KADIN, AKTİVİTE, MERKEZİNİN, KABA, İNŞAATINDA, SONA, YAKLAŞILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı