Haber Detayı
21 Eylül 2020 - Pazartesi 17:02 Bu haber 1245 kez okundu
 
MHP Aksaray Milletvekili Ramazan KAŞLI, 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılının başlaması münasebetiyle bir mesaj yayınladı:
2020-2021 Eğitim–Öğretim yılının başlaması nedeniyle, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuştuğu yeni bir eğitim öğretim dönemine daha ulaşmanın sevinç ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz. Öğrencilerimizi bilgi ve fikir sahibi olmuş, ahlaklı birer fert; geçmişini, kültürünü, ülkesini, milletini, değerlerini bilen; tarihini seven fertler olarak yetiştirmek ve onların birikimlerinden başta memleketimizin ve sonra tüm insanlığın istifade etmesini sağlamak en büyük arzumuzdur. Öğrenci, öğretmen ve velilerimiz arasında kurulacak sağlıklı bir iletişim ve işbirliği ile eğitim – öğretim yılının da verimli ve başarılı geçmesini diliyorum.
SİYASET Haberi
MHP Aksaray Milletvekili Ramazan KAŞLI, 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılının başlaması münasebetiyle bir mesaj yayınladı:

2020-2021 Eğitim–Öğretim yılının başlaması nedeniyle, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuştuğu yeni bir eğitim öğretim dönemine daha ulaşmanın sevinç ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.

Öğrencilerimizi bilgi ve fikir sahibi olmuş, ahlaklı birer fert; geçmişini, kültürünü, ülkesini, milletini, değerlerini bilen; tarihini seven fertler olarak yetiştirmek ve onların birikimlerinden başta memleketimizin ve sonra tüm insanlığın istifade etmesini sağlamak en büyük arzumuzdur. Öğrenci, öğretmen ve velilerimiz arasında kurulacak sağlıklı bir iletişim ve işbirliği ile eğitim – öğretim yılının da verimli ve başarılı geçmesini diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta sevgili öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz olmak üzere tüm eğitim camiasına sağlıklı, başarılı bir eğitim-öğretim yılı olmasını diliyor, Aksaray’ımıza ve ülkemize hayırlar ve başarılar getirmesini temenni ediyorum.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, Aksaray, Milletvekili, Ramazan, KAŞLI,, 2020-2021, Eğitim-Öğretim, yılının, başlaması, münasebetiyle, bir, mesaj, yayınladı:,
Yorumlar
Haber Yazılımı