Haber Detayı
25 Şubat 2021 - Perşembe 15:51 Bu haber 1268 kez okundu
 
MAHALLE MUHTARLARINDAN BAŞKAN DİNÇER’E ZİYARET
Aksaray Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Dağ ve beraberindeki Mahalle Muhtarlarından oluşan heyet, Belediye Başkanı Evren Dinçer’e nezaket ziyaretinde bulundu. Mahalle muhtarları Aksaray Belediyesi başkanlık makamında yapılan ziyarette; her mahalle muhtarı kendi mahallelerini ilgilendiren genel konularda değerlendirmede bulundu.
SİYASET Haberi
MAHALLE MUHTARLARINDAN BAŞKAN DİNÇER’E ZİYARET

Aksaray Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Dağ ve beraberindeki Mahalle Muhtarlarından oluşan heyet, Belediye Başkanı Evren Dinçer’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Mahalle muhtarları Aksaray Belediyesi başkanlık makamında yapılan ziyarette; her mahalle muhtarı kendi mahallelerini ilgilendiren genel konularda değerlendirmede bulundu.

Belediye Başkanı Evren Dinçer’de her mahallede yapılan belediye çalışmalarını tek tek değerlendirdi. Muhtarların iletmiş oldukları eksiklikleri de not alarak giderilmesi talimatını toplantı esnasında verdi. Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Dağ, misafirperverliğinden ve muhtarların talep ve önerilerine çözüm odaklı yaklaşımından dolayı teşekkür etti.

Başkan Dinçer, fikir alışverişinde bulunduğu Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Dağ ile beraberindeki mahalle muhtarlarına kapılarının her zaman açık olduğunu ifade etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MAHALLE, MUHTARLARINDAN, BAŞKAN, DİNÇER’E, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı