Haber Detayı
27 Haziran 2019 - Perşembe 23:51 Bu haber 652 kez okundu
 
LOBİ HEYETİMİZ AKSARAY'A HİZMET İÇİN HEP BİRLİKTE BAKANLIKLARDAYDI
Aksaray Valisi Ali Mantı, Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş, Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, Ankara´ya giderek Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan´ı makamında ziyaret ettiler.
- Haberi
LOBİ HEYETİMİZ AKSARAY'A HİZMET İÇİN  HEP BİRLİKTE BAKANLIKLARDAYDI

Aksaray Valisi Ali Mantı, Ak Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu ,Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, , ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş, Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, Ankara´ya giderek Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan´ı makamında ziyaret ettiler.

 

 

Aksaray heyeti, Bakan Turhan ile yaptıkları görüşmede Aksaray´a yapılacak olan ulaşım ve altyapı projeleriyle ilgili istişarede bulunarak destek istediler.

 

Bakan Mehmet Cahit Turhan, kendisine ziyaret gelen Aksaray heyetine teşekkür ederek Bakanlık olarak Aksaray´a yapılacak her türlü projeye destek olacaklarına vurgu yaptı.

k
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: LOBİ, HEYETİMİZ, AKSARAY'A, HİZMET, İÇİN, , HEP, BİRLİKTE, BAKANLIKLARDAYDI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı