Haber Detayı
02 Ekim 2020 - Cuma 15:03 Bu haber 2103 kez okundu
 
Kovid-19 tedbirleri denetimi devam ediyo
-Vali Hamza Aydoğdu: “Virüsü kontrol altına aldık. Salgının yayılımını daha da azaltmak için maske, mesafe, temizlik tedbirlerine devam ediyoruz” Kovid-19 salgın tedbirleri denetimi Sultanhanı İlçesinde Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu’nun başkanlığında İlçe Kaymakamı Hasan Hüseyin Alpaslan, İlçe Belediye Başkanı Fahri Solak, İl Sağlık Müdürü Kerim Yeşildağ ve denetim ekiplerinin katılımıyla gerçekleştirildi.
SİYASET Haberi
Kovid-19 tedbirleri denetimi devam ediyo

-Vali Hamza Aydoğdu: “Virüsü kontrol altına aldık. Salgının yayılımını daha da azaltmak için maske, mesafe, temizlik tedbirlerine devam ediyoruz”

Kovid-19 salgın tedbirleri denetimi Sultanhanı İlçesinde Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu’nun başkanlığında İlçe Kaymakamı Hasan Hüseyin Alpaslan, İlçe Belediye Başkanı Fahri Solak, İl Sağlık Müdürü Kerim Yeşildağ ve denetim ekiplerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

İlçe merkezinde esnaf ziyaretinde bulunarak salgınla mücadelede sürekliliğin önemini belirten Vali Hamza Aydoğdu maske, mesafe ve temizlik konusunda uyarılarda bulundu. İlçe Belediyesi tarafından açılan Millet Kıraathanesinde vatandaşlarla bir süre sohbet eden Vali Aydoğdu, virüsün kontrol altına alındığını söyledi. Alınan tedbirlere uyulmasının salgının yayılım hızının düşürülmesi ve toplum sağlığının korunmasına büyük fayda sağlayacağını belirten Vali Aydoğdu, bireysel olarak temizlik kurallarına yine en önemlisi maske ve mesafeye çok dikkat edilmesi gerektiğini vurguladı.

Alınan tedbirlerle ilgili yapılan denetimlerde vatandaşlarda maske, mesafe bilincinin çok iyi ol

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kovid-19, tedbirleri, denetimi, devam, ediyo,
Yorumlar
Haber Yazılımı