Haber Detayı
05 Haziran 2019 - Çarşamba 15:32 Bu haber 515 kez okundu
 
KAŞLI'DAN BAYRAM MESAJI
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aksaray Milletvekili Ramazan KAŞLI; Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesaj yayımladı.
GÜNDEM Haberi
KAŞLI'DAN BAYRAM MESAJI


             "Birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, toplumsal barışın daha da güçlenmesine, küskünlerin barışmasına, sosyal dayanışmanın, sevgi, saygı ve hoşgörü anlayışının zirveye ulaşmasına yaptığı katkıları dolayısıyla, fert ve toplum hayatımızda özel bir yere sahip, müstesna günlerimizden birisi olan Ramazan Bayramına, milletçe, huzur ve güven ortamı içinde ulaşmanın mutluluğunu hep   birlikte          yaşıyoruz.
           

Bayramlar, mutlulukların paylaşıldığı; birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği; dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu; insanların kaynaşmasına ve barışın tesisine aracılık eden ulvi ve müstesna günlerdir.
    

Bayramda, başta anne ve babalarımız, eşimiz, akrabalarımız olmak üzere tüm dostlarımızı ve komşularımızı unutmayalım. Onların yanında olduğumuzu, sevinç ve kederlerimizi, sıkıntılarımızı paylaşmaya hazır olduğumuzu gösterelim. Çevremizde bulunan yoksul, kimsesiz ve yetimlere, kahraman gazilerimize ve aziz şehitlerimizin ailelerine de daha özenle kucak açalım.
   

 Bu duygu ve düşüncelerle; aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyor, onların kıymetli aileleri ve evlatları başta olmak üzere tüm Aksaray’lı hemşehrilerimizin, Aziz Milletimizin ve Türk-İslam alemi’nin Ramazan Bayramını kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu mübarek günlerin ülkemize, Türk-İslam alemine ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve esenlik getirmesini Yüce Allah’dan niyaz ediyorum"

 

Ramazan KAŞLI

Aksaray Milletvekili

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: KAŞLI'DAN, BAYRAM, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı