Haber Detayı
05 Aralık 2019 - Perşembe 00:42 Bu haber 1061 kez okundu
 
KARAYOLLARI SÖZ VERDİĞİ GİBİ TAMAMLADI
Karayolları 3. Bölge Müdürü Salih Cengiz, Karayolları 38. Şube Şefi Mustafa Doğan verdikleri sözü yerine getirdiler
GÜNDEM Haberi
KARAYOLLARI SÖZ VERDİĞİ GİBİ TAMAMLADI

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Karayolları 3. Bölge Müdürü Salih Cengiz, Karayolları 38. Şube Şefi Mustafa Doğan  verdikleri sözü yerine getirdiler

İl koordinasyon toplantısına katılarak karayollarının durumu hakkında bilgi vermeye gelen  Karayolları 3. Bölge Müdürü Salih Cengiz, Bölge Müdürlüğü olarak Aksaray’da sürdürdükleri ulaşım ve alt yapı projeleri hakkında değerlendirme yaparak görüşlerini bildirdi. Karayolları Bölge Müdürü Salih Cengiz, yapılması planlanan projelerden hakkında umutlu açıklamalar yapmıştı.

 

Karayolları 3. Bölge Müdürü Salih Cengiz, Karayolları 38. Şube Şefi Mustafa Doğan  Konya yolu girişinde 4 yıldır bitirilemeyen mercedes benz kamyon karşısındaki yaya kaldırımı için tamamlama sözü verdi bir ay gibi bir süre içinde tamamlanan kaldırımlar yayaların hizmetine açıldı. Kaldırım çalışması daha çok  yurtta kalan öğrencileri sevindirdi.

 

Kaldırım üzerinden karasu kavşağında kadar giden öğrenciler karayollarının bu çalışması en çok bizi sevindirdi diyerek teşekkür ettiler.

 

Kaldırım çalışmasının ardından Aratol tarafında kalan cep  yolun Aksaray belediyesi tarafından ele alınması bekleniyor. KALDIRIM DIŞINDA BULUNAN CEP yolun karayollarına bağlı Yeşilbant olarak geçmesi yazışmalarda toplama yolu haline getirilecek ve o bölgedeki yapılaşmaya güvence olacak çünki bu haliyle yoldan çekme payı uygulanması halinde yapılaşma mümkün değil Karayolları ve Aksaray Belediyesi imar planlarını denkleştirdiğinde Mercedes benz fabrikasının önünde göbek oluşturulması mümkün olacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KARAYOLLARI, SÖZ, VERDİĞİ, GİBİ, TAMAMLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı