Haber Detayı
10 Mayıs 2019 - Cuma 21:56 Bu haber 3543 kez okundu
 
KAFELER CADDESİNDE Kİ SİLAHLI ÇATIŞMAYA 2 TUTUKLAMA ÇIKTI
KAFELER CADDESİNDE Kİ SİLAHLI ÇATIŞMAYA 2 TUTUKLAMA ÇIKTI TABANCAYLA ATEŞ EDEN VE AZMETTİRİCİSİ TUTUKLANARAK CEZAEVİNE SEVK EDİLDİ
- Haberi
KAFELER CADDESİNDE Kİ SİLAHLI ÇATIŞMAYA 2 TUTUKLAMA ÇIKTI

Aksaray'ın ünlü zicir  AVM sahibinin oğlununda karıştığı olay Aksaray'da infial uyandırdı Osman Gazi e.  cafede tartıştığı Sanayi esnaflarından olan kavurmacılardan  2 kişiyi  belden aşağıya tabancaile  ateş ederek yaralayarak olay yerinden kaçarak uzaklaştılar, vatandaşlar tarafından acil 112 ye yapılan ihbar üzerine ilk tedavisi olay yerinde yapıldı daha sonra yaralanan 2 kişi ve kolu kırılan 1 kişi Aksaray Üniversitesi araştırma hastanesi acil servisine kaldırıldılar.

OLAY ADESE KARŞISINDA OKEY SALONUNDA OLDU ünlü Alışveriş merkezi sahiplerinin oğlu emre ü.ile Osman gazi e.birlikte okey oynarken Ş. kavurmacı ve i. kavurmacı arasında önce sözlü atışma başlar, Okey oynanılan salonda aralarında çıkan  sözlü ve hararetli tartışma üzerine osman .gazi erdem ve emre ünalan tarafı  belindeki tabancayı çekerek ateş ettiği iddia edildi , 2 kişinin yaralandığı olayda çıkan  arbede esnasında bir kişininde  kolu çıktı. gece 9 sularında meydana gelen silahlı saldırı olayında failler ateş ettikten sonra hızla olay yerinden uzaklaştılar. Emniyetin başarılı operasyonuyla kısa zamanda yakalanarak yargıya intikal ettirildiler , ifade ve kamera görüntüleri incelemesi savcılık tarafından yürütülüyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KAFELER, CADDESİNDE, Kİ, SİLAHLI, ÇATIŞMAYA, 2, TUTUKLAMA, ÇIKTI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı