Haber Detayı
03 Ekim 2020 - Cumartesi 23:20 Bu haber 1928 kez okundu
 
JANDARMADAN UYUŞTURUCUYA GEÇİT YOK
Aksaray ili top yekün uyuşturucu ve satıcılarına savaş açtı Aksaray İl Jandarma Komutanlığınca; silah, uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti yapan şahısların yakalanmasına yönelik kapsamlı çalışmalar başlatıldı
ASAYİŞ Haberi
JANDARMADAN UYUŞTURUCUYA GEÇİT YOK

JANDARMADAN UYUŞTURUCUYA GEÇİT YOK

Aksaray ili top yekün uyuşturucu ve satıcılarına savaş açtı son aylarda hemen hergün uyuşturucu tacşrlerinin tepesinde olan güvenlik güçleri ard ardına başarılı operasyonlara imza atıyorlar.

Aksaray İl Jandarma Komutanlığınca; silah, uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti yapan şahısların yakalanmasına yönelik kapsamlı çalışmalar başlatılmıştır.

Yapılan istihbari çalışmalar sonucunda, silah ve uyuşturucu madde ticareti yapan 1 şüpheli şahıs tespit edilmiş, şüphelinin evinde yapılan aramada 9 adet av tüfeği, 10 gram kubar esrar ve 1 adet hassas terazi ele geçirilmiştir.

Ve jandarmadan yansıtılan bilgi Toplumun huzur ve güvenliğini tesis amacı ile titiz ve gayretli çalışmalarımıza devam edilecektir. şeklinde

il jandarma komutanı J.Albay Halil Murat Bilgiç göreve geldiğinden bu güne kadar daha teknik takip ve kararlılıkla hadiselere  hakim olmasıyla birlikte Aksaray ilinde tüm kurumların sinerjisi sayesinde  toplumun huzuru sağlanmaya devam ediliyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: JANDARMADAN, UYUŞTURUCUYA, GEÇİT, YOK,
Yorumlar
Haber Yazılımı