Haber Detayı
03 Mayıs 2020 - Pazar 21:29 Bu haber 1816 kez okundu
 
İlahiyatçı Döngeloğlu Koronavirüse yenik düştü
Bir süredir Coronovirüs dolaysıyla tedavi gören Ömer Döngeloğlu hayatını kaybetti , taziye için oğlunu arayan cumhurbaşkanı başsağlığı dilerken Aksaraydan Belediye Başkanı Evren Dinçer ve Spor il müdürü Aslan Yıldızdile birçok seveni sosyal medya hesaplarından başsağlığı dilediler
SAĞLIK Haberi
İlahiyatçı Döngeloğlu Koronavirüse yenik düştü

İlahiyatçı Döngeloğlu Koronavirüse yenik düştü

 

Bir süredir Coronovirüs dolaysıyla tedavi gören Ömer Döngeloğlu hayatını kaybetti , taziye için oğlunu arayan cumhurbaşkanı başsağlığı dilerken Aksaraydan Belediye Başkanı Evren Dinçer ve Spor il müdürü Aslan Yıldızdile birçok seveni  sosyal medya hesaplarından başsağlığı dilediler

Koronavirüs (COVID-19) tedavisi gören ilahiyatçı-yazar Ömer Döngeloğlu hayatını kaybetti.
Koronavirüs testi pozitif çıkan Ömer Döngeloğlu Başakşehir Devlet Hastanesi'nde bir süredir tedavi görüyordu. Döngeloğlu'nun doktorların tüm müdahalesine rağmen kurtarılamadığı öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ilahiyatçı-yazar Ömer Döngeloğlu’nun vefatı dolayısıyla, oğlu Muhammed Döngeloğlu ile telefonda görüşerek taziyelerini iletti


BAKAN GÜL: İYİ BİLİRDİK, İYİLERDEN BİLİRDİK
Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Twitter'dan paylaştığı mesajda, "İnna lillahi ve inna ileyhi raciûn. Ömer Döngeloğlu Hoca, tedavi gördüğü hastanede rahmet-i Rahman'a kavuşmuş. İyi bilirdik, iyilerden bilirdik. Mekanı cennet olsun." ifadelerine yer verdi.

EVREN DİNÇER ; “İnnâ lillah ve innâ ileyhi râciûn...”

Bir süredir koronavirüs tedavisi gören İlahiyatçı-Yazar Ömer Döngeloğlu hocamızın vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendim.

Muhterem hocamıza Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.
Mekânı cennet olsun.diyerek rahmet diledi.

Aksaray Gençlik ve spor il müdürü Aslan Yıldız: İlahiyatçı-Yazar Ömer Döngeloğlu hocamıza Allah’tan rahmet, yakınlarınları ve sevenlerine baş sağlığı dilerim.


FAHRİ SOLAK ; Bir süredir koronavirüs tedavisi gören İlahiyatçı-Yazar Ömer Döngeloğlu hocamızın vefatını büyük bir üzüntüyle öğrendim.

Muhterem hocamıza Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.
Mekânı cennet olsun.

ÖMER DÖNGELOĞLU KİMDİR ?

1968 yılında Tokat'ta doğan Ömer Döngeloğlu, Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nden mezun olmuştu. Televizyonlarda yaptığı dini programlarla tanınan Döngeloğlu, 5 çocuk babasıydı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: İlahiyatçı, Döngeloğlu, Koronavirüse, yenik, düştü,
Yorumlar
Haber Yazılımı