Haber Detayı
01 Ekim 2019 - Salı 16:21 Bu haber 2785 kez okundu
 
İl Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı
İl Koordinasyon Kurulu 2019 yılı 3. Dönem toplantısı Vali Ali Mantı başkanlığında gerçekleştirildi. Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen toplantıda 2019 yılında Aksaray’da yürütülen projeler ile devam eden yatırımların gerçekleşme durumları değerlendirildi.
GÜNDEM Haberi
İl Koordinasyon Kurulu toplantısı yapıldı

İl Koordinasyon Kurulu toplantısı

      İl Koordinasyon Kurulu 2019 yılı  Dönem toplantısı Vali Ali Mantı başkanlığında gerçekleştirildi. Sağlık Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlenen toplantıda 2019 yılında Aksaray’da yürütülen projeler ile devam eden yatırımların gerçekleşme durumları değerlendirildi.

Toplantıya Vali Yardımcısı Hakkı Loğoğlu, Belediye Başkan Mustafa Karahanlı, İlçe Kaymakamları, İlçe ve belde belediye başkanları ile yatırımcı kurumların bölge ve il müdürleri katıldı.

Vali Ali Mantı toplantının açılışında yaptığı konuşmasında Aksaray’da yürütülen projelerin son durumu hakkında açıklamada bulundu.

Vali Ali Mantı;  15 kurum ve kuruluşun 2019 yılı yatırım programında yer alan projelerin durumunu ilgili kurumların bölge müdürleri ve daire müdürlerinin anlatımlarından dinledi. Zaman zaman sorular sorulmasını istedi özellikle medaş ve vakıflar bölge müdürlüklerinden istek oldukça fazlaydı. Eşmekaya ve Eskil yöresinde Trafoların yetersizliği gündeme gelirken bölge müdürü bazı bölgelerin trafolarının büyütülmesini sağlayabiliriz dedi

 

2019 yılı Dönem itibariyle Aksaray’da yatırım programı içindeki Toplantıda daha sonra Aksaray Üniversitesi Vakıflar, İller Bankası A.Ş, Medaş, Teiaş, Orman Bölge , DSİ 4. Bölge, ve Karayolları Bölge Müdürleri ile bakanlıkların il müdürleri Aksaray’da devam eden yatırımların 2019 yılı  Dönemi itibariyle son durumu hakkında bilgi verdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İl, Koordinasyon, Kurulu, toplantısı, yapıldı,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı