Haber Detayı
10 Ağustos 2020 - Pazartesi 12:18 Bu haber 1655 kez okundu
 
“HÜKÜMETİMİZ CUMHURBAŞKANIMIZIN DİRAYETLİ YÖNETİMİ İLE DİMDİK AYAKTADIR”
“Her türlü kriz senaryosunu şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da boşa çıkarıp, hedeflerimize kararlı ve azimli bir şekilde milletimizle birlikte yürüyeceğiz” diyen AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Hükümetimiz Cumhurbaşkanımızın dirayetli yönetimi ile dimdik ayaktadır” dedi. Türkiye’nin yükselmeye devam eden güç olduğunu, ekonomide, dış politikada, terörle mücadelede, iç politikada, sosyal politikalarda hedeflerine yürümeye devam edeceğini belirten Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, milletin talimatları ile konjonktüre dayanmayan, kalıcı ve sürekliliği olan politikalarla ekonominin, güvenliğin ve demokrasinin gücünü garanti altına alan adımları atmaya devam edeceklerini vurguladı.
SİYASET Haberi
“HÜKÜMETİMİZ CUMHURBAŞKANIMIZIN DİRAYETLİ YÖNETİMİ İLE DİMDİK AYAKTADIR”

“Her türlü kriz senaryosunu şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da boşa çıkarıp, hedeflerimize kararlı ve azimli bir şekilde milletimizle birlikte yürüyeceğiz” diyen AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Hükümetimiz Cumhurbaşkanımızın dirayetli yönetimi ile dimdik ayaktadır” dedi.

Türkiye’nin yükselmeye devam eden güç olduğunu, ekonomide, dış politikada, terörle mücadelede, iç politikada, sosyal politikalarda hedeflerine yürümeye devam edeceğini belirten Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, milletin talimatları ile konjonktüre dayanmayan, kalıcı ve sürekliliği olan politikalarla ekonominin, güvenliğin ve demokrasinin gücünü garanti altına alan adımları atmaya devam edeceklerini vurguladı.

Kalıcı ve sürekliliği olan kararlarla ekonomiyi, milli çıkarları ve güvenliği teminat altına almaya devam eden politikaları uygulamaya devam edeceklerini aktaran Başkan Altınsoy, “Hükümetimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dirayetli yönetimi ile dimdik ayaktadır. Her türlü kriz senaryosunu şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da boşa çıkaracağız ve hedeflerimize milletimizle birlikte kararlı bir şekilde yürüyeceğiz. Refah, güvenlik, adalet ve demokratikleşme üreten politikaları her türlü etkiden koruyacak kalıcı imzalar atma yolunda geleceğe kararlılıkla ve güçle yürüyoruz. Sürekli kriz senaryolarının emrine girerek, Hükümetimizi ve bakanlarımızı hedef alan propagandaları yine boşa çıkaracağız. Her zaman olduğu gibi bizim için önemli olan milletimizin kararıdır. Milletimize cevap vermek siyasi hassasiyetimiz ve ilkemizdir” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “HÜKÜMETİMİZ, CUMHURBAŞKANIMIZIN, DİRAYETLİ, YÖNETİMİ, İLE, DİMDİK, AYAKTADIR”,
Yorumlar
Haber Yazılımı