Haber Detayı
08 Mayıs 2019 - Çarşamba 14:53 Bu haber 1398 kez okundu
 
Hanımlardan Tanışma ve Kaynaşma Programı
Düzenlenen programa Aksaray Valisi Ali Mantı’nın eşi Işıl Mantı, Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’in eşi Merve Dinçer, Emniyet Müdürü Ali Karabağ’ın Reyhan Karabağ, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Cansever’in eşi Ayşe Cansever, 2. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Seyfullah Sarıgül’ün eşi Semiha Sarıgül, KADEM Aksaray Temsilcisi Feyza Baydar, Şehit anneleri ve aileleri, Onkoloji Grubuna mensup hanımlar ve engelli bireylerin anneleri katıldı.
- Haberi
Hanımlardan Tanışma ve Kaynaşma Programı

Tanışma ve Kaynaşma Programı

Aksaray Belediyesi ile Kadın Ve Demokrasi Derneği (KADEM) Aksaray Temsilciliği tarafından ortaklaşa Anneler Günü vesilesiyle tanışma ve kaynaşma programı düzenlendi.

Düzenlenen programa Aksaray Valisi Ali Mantı’nın eşi Işıl Mantı Hanımefendi, kızı Sümeyye Mantı, Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’in eşi Merve Dinçer, Emniyet Müdürü Ali Karabağ’ın Reyhan Karabağ, Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Cansever’in eşi Ayşe Cansever, 2. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Seyfullah Sarıgül’ün eşi Semiha Sarıgül, KADEM Aksaray Temsilcisi Feyza Baydar, Şehit anneleri ve aileleri, Onkoloji Grubuna mensup hanımlar ve engelli bireylerin anneleri katıldı.

Programda Şehit anneleri, Onkoloji Grubuna mensup hanımlar ve engelli bireylerin anneleri ile bir süre sohbet eden Vali Ali Mantı eşi Işıl Mantı Hanımefendi tanıştıklarını, varsa sorunlarının çözümüne yardımcı olmak istediklerini belirtti.

Programa katılan annelerde kısa birer konuşma yaparak duygu ve düşüncelerini dile getirdiler

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hanımlardan, Tanışma, ve, Kaynaşma, Programı,
Yorumlar
Haber Yazılımı