Haber Detayı
05 Eylül 2019 - Perşembe 20:51 Bu haber 828 kez okundu
 
GÜZELYURT İLÇESİNDE 2019-2020 YILI OKUL GÜVENLİĞİ TOPLANTISI YAPILDI.
Güzelyurt ilçesinde 2019-2020 eğtim öğretim yılının huzur ve güven içerisinde geçirilebilmesi amacıyla okul güvenliği, uyuşturucu ve uyarıcı maddelerle mücadele konulu toplantı yapıldı.
EĞİTİM Haberi
GÜZELYURT İLÇESİNDE  2019-2020 YILI OKUL GÜVENLİĞİ  TOPLANTISI YAPILDI.

GÜZELYURT İLÇESİNDE  2019-2020 YILI OKUL GÜVENLİĞİ  TOPLANTISI YAPILDI.

 

Güzelyurt ilçesinde 2019-2020 eğtim öğretim yılının huzur ve güven içerisinde geçirilebilmesi amacıyla okul güvenliği, uyuşturucu ve uyarıcı  maddelerle mücadele konulu toplantı yapıldı.

 

Kaymakam Muhammet TUGAY'ın başkanlığında Güzelyurt Çok Programlı  Anadolu Lisesi Konferans salonunda toplantı  gerçekleştirildi.

Toplantıda  öğrenci  velilerinin daha güvenli  ve huzurlu bir eğtim-öğretim yılı  geçirmelerini  sağlamak amacıyla okulların  yakın  çevresinde  ve okul güzergahlarında  alınacak tedbirler ile öğrencilerin  her türlü kötü  alışkanlıklardan korunması, onların ruh ve beden sağlığı yerinde bireyler olarak yetiştirebilmek için  gereken uygulamalar üzerinde duruldu.

Toplantıda Kaymakam Muhammet TUGAY yeni eğtim öğretim sezonunda öğrencilerin huzurlu bir ortamda eğtim görmeleri için okul içlerinde ve çevrelerinde gereken her türlü  tedbirin alınacağını belirtti.

"Her çocuk ve gencimiz bizim için çok kıymetlidir." Diyen Kaymakam Sayın Muhammet TUGAY bu konuda hassasiyetle çalışma gösterecek olan Emniyet ve Jandarma personeline şimdiden teşekkür  ediyorum. Dedi.

 

Toplantıya  İlçe  Kaymakamı Muhammet TUGAY'ın yanı sıra İlçe Jandarma  Komutan V. Özgür PATLAR, İlçe  Emniyet Amiri Orhan KUTAR,   İlçe  Milli Eğitim Müdürü Osman KEÇECİ, İlçe Yazı İşleri müdürü Bilal SEVINDI, Okul Müdürleri ve Köy  muhtarları katıldı. (Bağımsız Medya)

Kaynak: Editör:
Etiketler: GÜZELYURT, İLÇESİNDE, , 2019-2020, YILI, OKUL, GÜVENLİĞİ, , TOPLANTISI, YAPILDI.,
Yorumlar
Haber Yazılımı