Haber Detayı
12 Ekim 2021 - Salı 00:04 Bu haber 1564 kez okundu
 
GEZDİKLERİ KÖYLERDE BAĞRINA BASIYORLAR
AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve parti yönetimi merkeze bağlı köyleri tek tek gezerek vatandaşlarla bir araya geliyor
SİYASET Haberi
GEZDİKLERİ KÖYLERDE BAĞRINA BASIYORLAR

MİLLETVEKİLİ AYDOĞDU, KÖY ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu ve parti yönetimi merkeze bağlı köyleri tek tek gezerek vatandaşlarla bir araya geliyor.

AK Parti İl Başkanlığının organize ettiği programa, Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İGM Başkanı Mehmet Tüzün, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, Ortaköy İlçe Başkanı Zeki Baba, İGM ve il, ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Milletvekili Aydoğdu ile beraberindeki heyet Cumali, Çatin, Ozancık ve Sarıkaraman köylerinde muhtar, köy temsilcisi ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşlara kaliteli ve en iyi hizmeti verebilmek için çalıştıklarını ifade eden Milletvekili Cengiz Aydoğdu, “Ziyaret ettiğimiz bu köylerimizde bizleri bağırlarına basan, evlerini, sofralarını paylaşan hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum. Köylerimizde kanalizasyon, içme suyu ve kilitli parke sorunları nerdeyse kalmamış. Köylerimizde düzenli olarak çöpler toplanıyor. Köy konakları ve taziye evleri büyük oranda yapılmış. Yapılmamış eksik kalan hizmetleri de muhtarlarımız ile görüşerek süreç içerisinde çözeceğiz inşallah. Biz sorunları çözmek için siyaset yapıyoruz. Birileri ise çözümsüzlük için politika yapıyor. AK Parti olarak 19 yıldır her zaman bu ilke ile hareket ettik. Milletimize hizmetkar olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

AK Parti Merkez ilçe Başkanı Hamza Aktürk ise, “AK Parti İl Başkanlığı olarak yaklaşık 4 aydır Milletvekilimiz, İl Başkanımız, İGM Başkanımız, tüm yönetim kurulu ve İGM üyelerimiz ile ilçe, belde ve köylerimizi ziyaret ediyor, vatandaşlarımızla hemhal oluyoruz. 177 köyümüzün 144’ünü ziyaret ettik. AK Parti ailesi olarak ilimizde sıkmadık el, girmedik gönül bırakmadan tevazu, samimiyet ve gayretle çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: GEZDİKLERİ, KÖYLERDE, BAĞRINA, BASIYORLAR,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı