Haber Detayı
12 Temmuz 2019 - Cuma 13:57 Bu haber 444 kez okundu
 
GENEL SEKRETER ALTUNDAĞ: 'ALLAH BİR DAHA BU MİLLETE 15 TEMMUZLARI YAŞATMASIN'
GENEL SEKRETER RAMAZAN ALTUNDAĞ 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANMA DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI
- Haberi
 GENEL SEKRETER ALTUNDAĞ: 'ALLAH BİR DAHA BU MİLLETE 15 TEMMUZLARI YAŞATMASIN'

Aksaray İL Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan ALTUNDAĞ  "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Genel Sekreter ALTUNDAĞ Mesajında ; Ülkemiz 15 Temmuz akşamında alçakça bir darbe girişimine maruz kaldıktan sonra doğusuyla batısıyla, kuzeyi ve güneyiyle adeta tek vücut oldu.Devletimizin güçlenip kalkınmasından rahatsız olan karanlık güçler ve terör örgütleri tarafından milli iradeye karşı uygulanmaya konulan bu darbe girişiminde; başta sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, halkın iradesini temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisi ve birçok kritik noktaya saldırılar düzenlenmiş, köprüler, havalimanları, basın kuruluşları işgal edilerek halkımız sindirilmeye çalışılmıştır.Türkiye o gece, yüzlerce yıllık siyasi tarihinin en yoğun ve en kararlı mücadelesini vermiştir. Millet olmanın, vatan ekseninde mücadele etmenin, cesaretin örneğini bütün dünyaya göstermiştir.

 Genel Sekreter ALTUNDAĞ son olarak ; 15 Temmuz’da canı ve kanı pahasına bu toprakları ve bayrağımızı korumak için her türlü fedakârlığı yapan şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi de minnetle anıyor,Allah bir daha bu millete 15 Temmuzları yaşatmasın diyerek sözlerini tamamladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , GENEL, SEKRETER, ALTUNDAĞ:, 'ALLAH, BİR, DAHA, BU, MİLLETE, 15, TEMMUZLARI, YAŞATMASIN',
Yorumlar
Haber Yazılımı