Haber Detayı
12 Mart 2019 - Salı 14:17 Bu haber 718 kez okundu
 
DİNÇER, “AŞK İLE KOŞAN YORULMAZ”
Tevazu, samimiyet ve gayretle çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer, aziz milletin kendilerine güvendiklerini ve 31 Martta Aksaray Belediyesini tekrar AK Parti Belediyeciliği ile buluşturacaklarını söyledi.
- Haberi
DİNÇER, “AŞK İLE KOŞAN YORULMAZ”

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI DİNÇER, “AŞK İLE KOŞAN YORULMAZ”

 

Tevazu, samimiyet ve gayretle çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer, aziz milletin kendilerine güvendiklerini ve 31 Martta Aksaray Belediyesini tekrar AK Parti Belediyeciliği ile buluşturacaklarını söyledi.

Seçim ile ilgili çalışmaları hakkında bilgi veren AK Parti Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer, 31 Martta yapılacak olan yerel seçimler için sayılı günlerin kaldığını belirterek, “Ankara’da Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nda Personel Daire Başkanlığı görevinden ayrıldıktan sonra bugüne kadar seçim stratejilerimizi kendi doğrularımız ile AK Partinin seçim stratejileri ışığı altında devam ediyoruz. Bundan önce belediyecilik anlayışında taş üstüne taş koyan, Aksaray’da belediyecilik hizmetleri anlamında bir çivi çakmış kim varsa bütün belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

“Biz bu göreve geldikten sonra başarılı olma adına Aksaray’ın, bölgenin ve ülkemizin ihtiyaçlarına göre de bütün çalışmaları yapacağımıza söz vermiştik” diyen Dinçer, “Bu strateji üzerine devam ediyoruz. Aksaray insanı her gün siyaset ile uyanıyor, siyaset ile yatıyor. Biz bunu mahallelere gittiğimiz zaman daha net gördük. Bu anlamda ben memnuniyetimi dile getirmek istiyorum. Kendimizi, yapacaklarımızı, iktidarın Aksaray için olmazsa olmazı olduğunu anlatmaya çalışıyoruz. İnşallah 31 Martta bunun karşılığını alacağımıza inanıyoruz. 31 Martta Aksaray Belediyesini tekrar AK Parti Belediyeciliği ile buluşturarak hizmetlerimizin artacağını söylemek istiyorum” diye konuştu.

Her gün il merkezinde programları gerçekleştirdiğini ifade eden Dinçer, şunları söyledi: “Ardından mahallelerimizde çalınmadık kapı, dokunulmayacak insan bulunamayacak düşüncesiyle hareket ettik. İlk önce kendimizi tanıtıyoruz, hane sahibi ile tanışma fırsatımız oluyor. Seçim ile ilgili çalışmalarımızın olduğu broşürleri ve hediye veriyoruz. Kendilerinden talep ve tavsiyeleri varsa onları alarak seçimle ilgili projelerimizi belirli başlık altında sınırlandırdık ama sahaya gidip geri yapılan geri bildirimlerle genişleteceğiz. Halkımız bize güvendiler, 31 Martta da bu güvenlerinin sonucunda sandıktan bunu yansıtacaklarına eminiz. Biz 1 Nisan sabahına ülkedeki istikrar ile beraber Aksaray’da da güvenle uyanacaklarına inanıyoruz.”

Birçok projenin merkezi hükümetin desteği ile gerçekleşeceğini söyleyen Dinçer, “Bütün adaylarımız projeleri ile öne çıkmaya çalışıyor ama bunların merkezi hükümetin desteği olmadan gerçekleşme şansı yok. Fikir olarak kalır. Bizim yapmak istediklerimizi iktidarın gücünü kullanarak Aksaray için bölgemiz için faydalı projeleri hayata geçirmenin mücadelesi içinde olacağımızı söylüyoruz.” dedi. 12.03.2019

 

EVREN DİNÇER

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAY

Kaynak: Editör:
Etiketler: DİNÇER,, “AŞK, İLE, KOŞAN, YORULMAZ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı