Haber Detayı
28 Aralık 2019 - Cumartesi 00:55 Bu haber 2355 kez okundu
 
DEVRİN YERLİ OTOMOBİLİ İÇİN İLK TEŞEKKÜR HAMİT ÖZKÖK’TEN GELDİ
Aksaray sorunlarında önemli atılımlar yapan Borsa başkanı Özkök yıllık durum değerlendirmesi yaptığı ortak toplantısında da önemli konulara değinerek şunları söylemişti:
EKONOMİ Haberi
DEVRİN YERLİ OTOMOBİLİ İÇİN İLK TEŞEKKÜR  HAMİT ÖZKÖK’TEN GELDİ

DEVRİN YERLİ OTOMOBİLİ İÇİN İLK TEŞEKKÜR  HAMİT ÖZKÖK’TEN GELDİ

 

Gebze’deki Bilişim Vadisi’nde düzenlenen "Yeniliğe Yolculuk Buluşması" Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımının yanı sıra, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyeleri, TOBB başkan ve yardımcıları, TOGG hissedarları, otomotiv endüstrisi, otomotiv tedarik sanayisi, iş dünyasının temsilcileri, medya temsilcileri ile TOGG çalışanları ve yakınlarının katıldığı 2 bin kişilik bir davetli topluluğuyla gerçekleşti.

 

Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök Bilge lider diye tarif ettiği Rıfat Hisarcıklıoğluna yerli otomobil için verdiği sözünde durduğu için teşekkür etti. Kameralar karşısına geçen Hamit Özkök: Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan yerli otomobil için Genel Başkanımız Bilge lider Hisar Hisarcıklıoğluna sormuştu bu otomobili üretebilirmiyiz Rıfat dediğinde Üretiriz sayın Cumhurbaşkanım söz veriyoruz demişti dün üretim için start alan yerli otomobili için yapılacak tüm çalışmalarda arksında olacağımızı hatta daha büyük projelere hazır olduğumuzu belirten Genel Başkanımız sayın Rıfat Hisarcıklıoğluna Aksaray Ticaret Borsası olarak çok teşekkür ediyoruz dedi.

Aksaray sorunlarında önemli atılımlar yapan Borsa başkanı Özkök yıllık durum değerlendirmesi yaptığı ortak toplantısında da önemli konulara değinerek şunları söylemişti:

Aksaray Ticaret Borsası  olarak Aksaray’ın tarım ve hayvancılık şehri olduğuna bir kere daha dikkat çekmek istiyoruz Aksaray’ın Tarımsal ve Hayvansal verilerini paylaşan. Özkök, şehrin ekonomisinde tarım ve hayvancılığın ne denli öneme sahip olduğunu ifade ederek “ önceden elimizi taşın altına koyuyorduk bundan sonra ise tüm vücudumuzu koymamız gerecek” dedi.
Aksaray’ın tarımsal faaliyetlerde göstermiş olduğu başarıyı önümüzdeki yıllarda bu birliktelikle daha üst noktalara çıkarmaya devam edileceğinin altını çizen Özkök “Ben inanıyorum ki Aksaray’ımızın önü ve ufku çok açık. Başta biz yöneticiler olarak Aksaray da yaşamanın bir bedeli olduğunu unutmamamız gerekiyor. Bundan sonra icat çıkarmaya bakalım, daha çok çalışalım, daha çok üretelim diyorum. Bu duygu ve düşüncelerle hepinize saygılarımı sunuyorum” dedi

Kaynak: Editör:
Etiketler: DEVRİN, YERLİ, OTOMOBİLİ, İÇİN, İLK, TEŞEKKÜR, , HAMİT, ÖZKÖK’TEN, GELDİ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı