Haber Detayı
29 Haziran 2019 - Cumartesi 16:00 Bu haber 551 kez okundu
 
DEMİRCİ SEÇİMLERİNDE YER DEĞİŞİM RAMAZAN BOZLAK ADAYLIĞINI AK PARTİDEN AÇIKLADI
Aksaray´ın Gülağaç ilçesine bağlı Demirci beldesinde BBP adayı Ramazan Bozlak´ın seçimleri kazandığı ama YSK tarafından mazbatasının alınması üzerine başlayan süreçte, yenileme seçimi için vatandaşlar 21 Temmuz´da tekrar sandık başına gidecek.
SİYASET Haberi
DEMİRCİ SEÇİMLERİNDE YER DEĞİŞİM RAMAZAN BOZLAK ADAYLIĞINI AK PARTİDEN AÇIKLADI

RAMAZAN BOZLAK ADAYLIĞINI AK PARTİDEN AÇIKLADI

Aksaray´ın Gülağaç ilçesine bağlı Demirci beldesinde BBP adayı Ramazan Bozlak´ın seçimleri kazandığı ama YSK tarafından mazbatasının alınması üzerine başlayan süreçte, yenileme seçimi için vatandaşlar 21 Temmuz´da tekrar  sandık başına gidecek. 

Gülağaç ilçesine bağlı Demirci Beldemizde  yapılacak olan seçimde, Belde Belediye Başkan adayı Ramazan Bozlak, beraberinde Gülağaç İlçe Başkanı Ramazan Kandiş ile birlikte AK Parti İl Başkanlığında Demirci Belediye Başkanlığı için resmi adaylık başvurusunu yaptAk Parti il başkanı Hüseyin Altınsoy bugün Adaylarının RAMAZAN BOZLAK Olduğunu açıkladı , aynı anda Büyük Birlik Partisi il başkanı Demirci kasabası adayımız Hüseyin US'olarak açıklaması danışıklı dövüş olma ihtimalini güçlendirdi. Bu gelişmelerin ardından MHP Adayı Bayram EKE ise seçmenlerin para beklentilerine tepki olarak istifasını verdi. 

Başkanlık koltuğunu Ak Parti tarafından hakkında adli suç olduğundan dolayı suç dyurusu yapılmış YSK tarafından mazbatası alınmıştı. kandi hakkındaki suçlamalara neden olan suçları dilekçe vererek ortadan kaldırmış Memnu haklarını alarak yeniden adaylık başvurusu yapmıştı. Gülağaç Ak Parti teşkilatı Demirci kasabası içerisinde anket çalışması yaparak Ramazan Bozlak ta karar kıldı. Bu gelişme sonrası Halkın istemediği Eski belediye başkanı Hüseyin US da BBP den aday olduğunu açıkladı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: DEMİRCİ, SEÇİMLERİNDE, YER, DEĞİŞİM, RAMAZAN, BOZLAK, ADAYLIĞINI, AK, PARTİDEN, AÇIKLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı