Haber Detayı
27 Mart 2020 - Cuma 21:51 Bu haber 1718 kez okundu
 
CORONA MÜCADELESİNDE ATSO DAN SOMUT ADIM GELDİ İŞLEMLER İÇİN PARA ALINMAYACAK
Türkiye genelinde alınan birçok tedbirlere rağmen üyelerinin yaşanacak sıkıntılarını dile getiren ATSO kendi üzerine düşen tedbir ve desteği vermekten çekinmedi ATSO yönetim kurulu Cüneyt Göktaş başkanlığında birlikte başaracağız diyerek yapmış olduğu toplantısında alınan önemli karar gereği yapılacak iş ve işlemlerle ilgili oda tarafuından alınan harç bedeli yada işlem bedellini almama kararı aldı.
EKONOMİ Haberi
CORONA MÜCADELESİNDE ATSO DAN SOMUT ADIM GELDİ İŞLEMLER İÇİN PARA ALINMAYACAK

CORONA MÜCADELESİNDE ATSO DAN SOMUT ADIM GELDİ İŞLEMLER İÇİN PARA ALINMAYACAK

 

Aksaray Ticaret Odası corona virüs mücadelesini birlikte aşacağız diyerek yapılacak birçok işlem için para almayacaklarını hatta bir çok işlem için internet ortamından uygulama açtıklarını duyurdu.

Türkiye genelinde alınan birçok tedbirlere rağmen üyelerinin yaşanacak sıkıntılarını dile getiren ATSO kendi üzerine düşen tedbir ve desteği vermekten çekinmedi ATSO yönetim kurulu Cüneyt Göktaş başkanlığında birlikte başaracağız diyerek  yapmış olduğu toplantısında alınan önemli karar gereği  yapılacak iş ve işlemlerle ilgili oda tarafuından alınan harç bedeli yada işlem bedellini almama kararı aldı.

 

Kötü gün dostu olan Aksaray Ticaret odası coronovirüs kapsamında  30 nisan 2020 tarihine kadar odadan alınacak olan Faaliyet belgesi, oda kayıt belgesi, ortaklık ve sicil gazetesi gibi belgelerle ilgili herhangi bir ücret alınmayacağını duyurdu.

Ayrıca ATSO resmi sms hattından verilen bilgiye göre bazı işlemleri Odaya gelmeden çözmek için mobil uygulamasını faaliyete geçirmek suretiyle uzaktan hizmet kolaylığı sağladı

Mobil uygulama duyurusu şu şekilde;

SAYIN ÜYEMİZ; MOBİL UYGULAMALARIMIZ HAYATA GEÇİRİLMİŞ OLUP HEMEN GOOGLE PLAY VE APPLE STORE'DAN AKSARAY TSO UYGULAMA ADI İLE İNDİREBİLİRSİNİZ. DUYURULARIMIZIN, HABERLERİMİZİN, ETKİNLİKLERİMİZİN, ODA BELGE VE AİDAT İŞLEMLERİNİN YAPILACAĞI MOBİL UYGULAMAMIZIN ODAMIZ ÜYELERİNE HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM-

CÜNEYT GÖKTAŞ- YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: CORONA, MÜCADELESİNDE, ATSO, DAN, SOMUT, ADIM, GELDİ, İŞLEMLER, İÇİN, PARA, ALINMAYACAK,
Yorumlar
Haber Yazılımı