Haber Detayı
04 Temmuz 2019 - Perşembe 14:10 Bu haber 496 kez okundu
 
ÇİNLİ ŞİRKET TEMSİLCİLERİNDEN BAŞKAN DİNÇER’E ZİYARET
Enerji alanında dünyanın en önde gelen Çin Şirketi SINOPEC Service temsilcileri Xinzhong Zhu ve Dengwei Liu, Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’i ziyaret etti. Sultanhanı İlçe Belediye Başkanı Fahri Solak ziyarete eşlik e
- Haberi
ÇİNLİ ŞİRKET TEMSİLCİLERİNDEN BAŞKAN DİNÇER’E ZİYARET

ÇİNLİ ŞİRKET TEMSİLCİLERİNDEN BAŞKAN DİNÇER’E ZİYARET

 

 

 

Enerji alanında dünyanın en önde gelen Çin Şirketi SINOPEC Service temsilcileri Xinzhong Zhu ve Dengwei Liu, Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’i ziyaret etti. Sultanhanı İlçe Belediye Başkanı Fahri Solak ziyarete eşlik etti.

 

SINOPEC Service şirketi dünyada petrol ve enerji alanında yaptığı çalışmalarla tanınıyor. Şirket yetkilileri Belediye Başkanı Evren Dinçer’e şirketin petrol ve enerji alanında yaptığı çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

 

Belediye Başkanı Evren Dinçer, SINOPEC Service Şirket yetkililerinin Aksaray’da olmasını ve Aksaray Belediyesini ziyaret etmelerini menmuniyetle karşıladı. Başkan Dinçer misafirlerine Aksaray’ın turizmi, sosyal ve ekonomik durumu başta olmak üzere tarihi ve kültürel zenginliğini anlattı.

 

Misafirleri ile bir süre sohbet eden Başkan Dinçer, ziyaretin anısına Xinzhong Zhu ve Dengwei Liu’ya Türk Kültürünü yansıtan Çini işlemeli porselen hediye etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇİNLİ, ŞİRKET, TEMSİLCİLERİNDEN, BAŞKAN, DİNÇER’E, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı