Haber Detayı
11 Ekim 2021 - Pazartesi 15:25 Bu haber 2002 kez okundu
 
Bölgede ticaretin lideriyiz
68 Aksaray Gazeteciler Cemiyetine mensup bir grup basın mensubunun MÜSİAD ziyaretinde şehrin ekonomik ve sosyal alanlarda ki durumu değerlendirildi
EKONOMİ Haberi
Bölgede ticaretin lideriyiz

Bölgede ticaretin lideriyiz

 

 

*Salgın döneminde yavaşlayan sosyal hayatla birlikte ticari faaliyetlerinde daralması, esnaf sanatkar ve ticaretin aktörlerini zaman zaman sıkıntıya soksa da Aksaray’ın bölgesinde aynı kategoride ki iller arasında lider durumda olduğu MÜSİAD Aksaray şubesinin yöneticileri tarafından ifade edildi.

 

 

68 Aksaray Gazeteciler Cemiyetine mensup bir grup basın mensubunun MÜSİAD ziyaretinde şehrin ekonomik ve sosyal alanlarda ki durumu değerlendirildi. MÜSİAD Aksaray şubesi Başkan Vekili Ali Dede Öztürk, yönetim kurulu üyeleri Nurettin Ertuğrul, Sefa Göktaş, Genç MÜSİAD Başkanı Said Sametoğlu ve kurum müdürü Ufuk Doğan tarafından konuk edilen basın mensuplarına, derneğin faaliyetleri hakkında bilgi verdiler.

 

 

Yeşil Doğa Derneği Başkanlığını da yürüten basın mensuplarından Abdulkadir Ay, komşu 4 ilin ortak çalışması olacak Orta şehir projesi hakkında Müsiad üyelerine mini bir sunum yaptı.

 

 

Bu konuda destek olmalarını istedi.

 

 

Geçtiğimiz haftalarda kongre yaparak yeni yönetimini oluşturan MÜSİAD yöneticilerine hayırlı olsun dileklerinde bulunan basın mensupları, ortak payda olan Aksaray’ın gelişip kalkınmasında tüm dinamikleri ile birlikte çalışarak, Aksaray’ı bölgesinde daha iyi yerlere getirmenin gayretinde olunacağı yolunda fikir birliğine vardılar.

 

 

Ayrıca tüm krizlerde Aksaray’ın komşu illerden daha az etkilendiği şehrimizin iş insanları tarafından beyan edildi.

 

 

*CEMİYET BASIN

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bölgede, ticaretin, lideriyiz, ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Bölgede ticaretin lideriyiz
Bölgede ticaretin lideriyiz
Bölgede ticaretin lideriyiz
Bölgede ticaretin lideriyiz
Yorumlar
Haber Yazılımı