Haber Detayı
24 Haziran 2019 - Pazartesi 12:35 Bu haber 436 kez okundu
 
BELEDİYE SPORDA HENTBOLDE MİLLİ TAKIM MUTLULUĞU
Aksaray Belediye Spor’da hentbol milli takımlarına giden oyuncular gurur kaynağı olmaya devam ediyor. A Milli takım, Genç Milli takım ve Yıldız Milli takımların hem kamplarına hem de kadrolarına devamlı oyuncu davet edilmesi Aksaray adına büyük mutluluk kaynağı oluşturuyor. Tüm kategorilerde Türkiye Şampiyonasına katılan sayılı takımlardan biri olan Aksaray Belediye Spor, dikkatleri üzerine çekerek tüm oyuncuları da mercek altına alınmış oldu.
SPOR Haberi
BELEDİYE SPORDA HENTBOLDE MİLLİ TAKIM MUTLULUĞU

Aksaray Belediye Spor’da hentbol milli takımlarına giden oyuncular gurur kaynağı olmaya devam ediyor.  A Milli takım, Genç Milli takım ve Yıldız Milli takımların hem kamplarına hem de kadrolarına devamlı oyuncu davet edilmesi Aksaray adına büyük mutluluk kaynağı oluşturuyor. Tüm kategorilerde Türkiye Şampiyonasına katılan sayılı takımlardan biri olan Aksaray Belediye Spor, dikkatleri üzerine çekerek tüm oyuncuları da mercek altına alınmış oldu. 
Son olarak A Milli Kadın Hentbol takımına Kezban ve Halise, Genç Milli Kadın Hentbol takımına da kaleci Kevser ve Emine davet edilmişti. Şimdi de 02-10 Ağustos 2019 tarihleri arasında İtalya’ya gidecek olan Yıldız Kadın Milli Takımımızın 24-28 Haziranda İstanbul’da yapacağı kampa Antrenör Serkan PALA ile birlikte kaleciler Kevser ve Gülbahar, Emine, Ebru ve Kübra katılacaklar. Her kategoride milli oyunculara sahip olmayı başaran Aksaray Belediye Spor, alt yapıya verdiği değer ile hem A takıma oyuncu yetiştirme hem de Türk hentboluna oyuncu yetiştirme anlamında büyük başarı yakalamayı başardı. Hentbolde hem Süper Ligde başarı ile mücadele eden hem de alt yapıda örnek bir yapı oluşturarak yoluna devam  ederek ulusal düzeyde başarılar elde eden Aksaray Belediye Spor gelecek sezonlarda daha büyük başarılar elde etmek ve milli takımlara oyuncular vermek hedefiyle çalışmalarına devam edecek.

HABER FOTOĞRAF: ERSİN ARSLAN

Kaynak: Editör:
Etiketler: BELEDİYE, SPORDA, HENTBOLDE, MİLLİ, TAKIM, MUTLULUĞU,
Yorumlar
Haber Yazılımı