Haber Detayı
14 Mart 2020 - Cumartesi 22:11 Bu haber 1450 kez okundu
 
BELEDİYE SPOR HENTBOLDE LİDERİ BEKLİYOR
ürkiye Kadınlar Hentbol 1.Liginde haftanın maçında temsilcimiz Aksaray Belediye Spor, Pazar günü saat 13.00’da Aksaray Spor Salonunda lider Eskişehir Anadolu Üniversitesi ile karşılaşacak. Maçı Ankara Bölgesi A Klasman hakemleri İsmail DOĞAN-M.Küntay TAŞKIN hakem ikilisi yönetecek. Eskişehir Anadolu Üniversitesi 24 Puanla ligde lider durumda bulunurken, temsilcimiz Aksaray Belediye Spor ise 20 puan ile ligde 3.sırada yer alıyor.
SPOR Haberi
BELEDİYE SPOR HENTBOLDE LİDERİ BEKLİYOR

Türkiye Kadınlar Hentbol 1.Liginde haftanın maçında temsilcimiz Aksaray Belediye Spor, Pazar günü saat 13.00’da Aksaray Spor Salonunda lider Eskişehir Anadolu Üniversitesi ile karşılaşacak. Maçı Ankara Bölgesi A Klasman hakemleri İsmail DOĞAN-M.Küntay TAŞKIN hakem ikilisi yönetecek. Eskişehir Anadolu Üniversitesi 24 Puanla ligde lider durumda bulunurken, temsilcimiz Aksaray Belediye Spor ise 20 puan ile ligde 3.sırada yer alıyor.
Haftanın en önemli maçı öncesinde Belediye Spor tüm hazırlıklarını tamamladı. Hafta boyu Eskişehir temsilcisi karşısında oynayacağı oyuna çalışan kızlarımızın hedefi lideri devirmek. Eskişehir Anadolu Üniversitesinin ligin en iyi takımlarından biri olduğunu, tüm özelliklerini bildiklerini söyleyen Belediye Spor Antrenörü Muhiddin KILINÇ, maçla ilgili tüm hazırlıkları yaptıklarını, haftanın en önemli maçını kazanmak istediklerini, takımına güvendiğini belirtTİ. Aksaray Belediye Spor ligde kalan 3 maçını da kazanarak ligi ilk 3 sırada bitirmek için bu maçtan galibiyet ile ayrılmak için mücadele edecek.

HABER: ERSİN ARSLAN

Kaynak: Editör:
Etiketler: BELEDİYE, SPOR, HENTBOLDE, LİDERİ, BEKLİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı