Haber Detayı
19 Ekim 2020 - Pazartesi 11:58 Bu haber 1245 kez okundu
 
BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ
Belediye Başkanı Evren Dinçer 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısı ile Aksaray Merkez Mahalle Muhtarları ve Köy Muhtarları Derneği Başkanını ağırladı. Aksaray Belediye melis salonunda 48 Mahalle muhtarı ile görüşerek mahalle muhtarlarının Muhtarlar gününü kutladı. Muhtarlardan mahalleleri ile istek ve talepleri dinleyen Başkan Dinçer, muhtarların önerilerini tek tek not etti. Başkan Dinçer, yerel idarenin en büyük yardımcılarının muhtarlar olduğunu söyledi.
SİYASET Haberi
BELEDİYE BAŞKANI EVREN DİNÇER MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Belediye Başkanı Evren Dinçer 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısı ile Aksaray Merkez Mahalle Muhtarları ve Köy Muhtarları Derneği Başkanını ağırladı.

Aksaray Belediye melis salonunda 48 Mahalle muhtarı ile görüşerek mahalle muhtarlarının Muhtarlar gününü kutladı.

Muhtarlardan mahalleleri ile istek ve talepleri dinleyen Başkan Dinçer, muhtarların önerilerini tek tek not etti. Başkan Dinçer, yerel idarenin en büyük yardımcılarının muhtarlar olduğunu söyledi.

Köy Muhtarlar Derneği Başkanı Emin Koçak ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Fikret Dağ’ın muhtarlar adına çiçek takdiminin ardından açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Evren Dinçer şu ifadeleri kullandı; ‘’Muhtarlık yerel yönetimlerin vazgeçilmez yapı taşı, muhtar ise bölge halkının, haklarını korumak üzere inandığı ve seçerek görevlendirdiği güvenilir kişidir. Muhtarlarımız, temsilcileri oldukları köy ve mahallelerde devlet ile vatandaş arasında bir köprü vazifesi görmekte, en ücra yerleşim yerlerine bile çağdaş kamu yönetimi anlayışını taşıyarak sevinçte, hüzünde halkının her zaman yanında ve hizmetindedir. Bizlerde çalışmalarımızı yaparken her zaman muhtarlarımızın talep ve önerilerini alıyoruz.’’ Dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BELEDİYE, BAŞKANI, EVREN, DİNÇER, MUHTARLARLA, BİR, ARAYA, GELDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı