Haber Detayı
20 Ağustos 2021 - Cuma 16:08 Bu haber 2451 kez okundu
 
BAŞKAN DİNÇER; ‘’ŞEHiR ESTETİĞİNE ÖNEM VERİYORUZ’’
Aksaray Belediyesi şehre estetik dokunuşlarda bulunmaya devam ediyor. Şehrin her noktasında estetik çalışmalar yürüten Aksaray Belediyesi kavşak noktalarını ay yıldızlı dekoratif aydınlatmalarla donattı. Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Mahallesi kavşağına, Cumhuriyet Bulvarı kavşağına ve Pazar pazarı kavşağına ay yıldız görünümlü dekoratif aydınlatmalar yerleştirilmişti. Vatandaşların yeni aydınlatmaları beğeni ile karşılamasının ardından Ankara Yolu üzerindeki Makas kavşağı olarak bilinen noktaya ay yıldızlı aydınlatmalar yerleştirildi.
GÜNDEM Haberi
BAŞKAN DİNÇER; ‘’ŞEHiR ESTETİĞİNE ÖNEM VERİYORUZ’’

Aksaray Belediyesi şehre estetik dokunuşlarda bulunmaya devam ediyor.

Şehrin her noktasında estetik çalışmalar yürüten Aksaray Belediyesi kavşak noktalarını ay yıldızlı dekoratif aydınlatmalarla donattı. Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Mahallesi kavşağına, Cumhuriyet Bulvarı kavşağına ve Pazar pazarı kavşağına ay yıldız görünümlü dekoratif aydınlatmalar yerleştirilmişti. Vatandaşların yeni aydınlatmaları beğeni ile karşılamasının ardından Ankara Yolu üzerindeki Makas kavşağı olarak bilinen noktaya ay yıldızlı aydınlatmalar yerleştirildi.

Aydınlatma çalışmalarında kavşağın orta noktasında ay ve yıldız simgeleri kullanılırken kavşağın diğer noktaları ise aydınlatmalı ‘Aksaray’ yazısı ve yıldızlarla süslendi. Yolun aydınlatılmasında ise yıldız görünümlü ışıklandırmalar kullanıldı.

Aydınlatma çalışmaları ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer yaptığı açıklamada şehre estetik görünüm kazandırmak için birçok çalışma yaptıklarını ifade etti. Ay yıldızlı aydınlatmaların vatandaşlar tarafından beğenilmesi ile sayısını artırdıklarını vurguladı. Şehre güzel görünüm kazandırılacak çalışmalara devam edileceğinin söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, DİNÇER;, ‘’ŞEHiR, ESTETİĞİNE, ÖNEM, VERİYORUZ’’,
Yorumlar
Haber Yazılımı