Haber Detayı
20 Ekim 2020 - Salı 13:41 Bu haber 1434 kez okundu
 
BAŞKAN DİNÇER; ‘’İTFAİYE PERSONELLERİMİZ FEDAKARLIK İÇERİSİNDE ÇALIŞIYOR’’
Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray Belediyesi bünyesinde çalışan itfaiye personelleri ile kahvaltı programında bir araya geldi. İtfaiye çalışanlarından yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Dinçer, personellere fedakârlık içerisinde yürüttükleri çalışmalardan dolayı teşekkür etti.
SİYASET Haberi
BAŞKAN DİNÇER; ‘’İTFAİYE PERSONELLERİMİZ FEDAKARLIK İÇERİSİNDE ÇALIŞIYOR’’

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray Belediyesi bünyesinde çalışan itfaiye personelleri ile kahvaltı programında bir araya geldi.

İtfaiye çalışanlarından yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Dinçer, personellere fedakârlık içerisinde yürüttükleri çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Başkan Dinçer, personellere yönelik yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı; ‘’Sizlerin yapmış olduğu görev; kutsal ve fedakârlık isteyen bir görev. Bu sebeple yangın yerine ne kadar çabuk giderseniz, o kadar mal ve can kurtarırsınız. Bu bilinçle hareket etmek durumundayız. Bunu yaparken içtenlik duygusu içerisinde hareket etmemiz gerekir. Hepinize görevlerinizde başarılar diliyorum. Toplum nezdinde saygı duyulması gereken bir mesleği icra ediyorsunuz. Bu sebeple sizleri tebrik ediyorum.’’ Dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, DİNÇER;, ‘’İTFAİYE, PERSONELLERİMİZ, FEDAKARLIK, İÇERİSİNDE, ÇALIŞIYOR’’,
Yorumlar
Haber Yazılımı