Haber Detayı
08 Ocak 2020 - Çarşamba 12:06 Bu haber 1551 kez okundu
 
BAŞKAN DİNÇER'İN EŞİ MERVE DİNÇER AKMEK KURSİYERLERİ VE ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ
Belediye Başkanı Evren Dinçer’in eşi Merve Dinçer, birtakım ziyaretlerde bulundu. Belediye Başkanı’nın eşi Merve Dinçer, Belediye hizmet noktalarına yönelik düzenlediği ziyaretler kapsamında Kadın Koordinasyon Merkezi, Zinciriye Medresesi, Akmek kurslarını ve Kitap Konağını ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
BAŞKAN DİNÇER'İN EŞİ MERVE DİNÇER AKMEK KURSİYERLERİ VE ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Belediye Başkanı Evren Dinçer’in eşi Merve Dinçer, birtakım ziyaretlerde bulundu.

Belediye Başkanı’nın eşi Merve Dinçer, Belediye hizmet noktalarına yönelik düzenlediği ziyaretler kapsamında Kadın Koordinasyon Merkezi, Zinciriye Medresesi, Akmek kurslarını ve Kitap Konağını ziyaret etti.

Merve Dinçer Kadın Koordinasyon Merkezine ve Akmek kurslarına yapmış olduğu ziyarette Aksaray Belediyesince düzenlenen kurslar hakkında bilgi alarak kursiyerlerin ortaya çıkartmış olduğu ürünleri inceledi. Ayrıca Kadın Koordinasyon Merkezinde ihtiyaç sahiplerine yönelik verilen hizmetler hakkında bilgi aldı. Kadın Koordinasyon Merkezinden sonra Zinciriye Medresesini ziyaret eden Dinçer, medresenin tarihi geçmişi ve mimari yapısı hakkında bilgi aldı.

 

MERVE DİNÇER BİR EĞİTİMCİ OLARAK ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE BAŞARILAR DİLEDİ

 

Belediye Başkanı Evren Dinçer’in eşi Merve Dinçer, Aksaray Belediye tarafından hayata geçirilen Nuri Yazıcı Kitap Konağı’nda öğrencilerle buluştu.

Final haftası dolayısıyla yoğun bir hafta geçiren öğrencilere başarılar dileyen Merve Dinçer, şu açıklamalarda bulundu; ‘’Aksaray Üniversitesinde eğitim alan öğrencilerimiz yoğun bir sınav haftasını geride bırakıyor. Bu yoğun geçen sınav haftasında öğrencilerimize kolaylıklar diliyoruz. Gayretleri neticesinde sınavlarında başarılı olmalarını temenni ediyoruz. Belediyemiz tarafından öğrencilerimizin hizmetine sunulan Nuri Yazıcı Kitap Konağı ders çalışmak için uygun bir ortam. Öğrencilerimiz burada sunulan sınırsız internet imkanı ile gerekli araştırmalarını yapabilir ve birçok kitap kaynağından faydalana bilirler’’ Dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, DİNÇER'İN, EŞİ, MERVE, DİNÇER, AKMEK, KURSİYERLERİ, VE, ÖĞRENCİLERLE, BİR, ARAYA, GELDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı