Haber Detayı
26 Mart 2020 - Perşembe 12:15 Bu haber 2903 kez okundu
 
BAŞKAN DİNÇER'DEN TOKİ CUMHURİYET MAHALLESİ SAKİNLERİNE MÜJDE
BAŞKAN DİNÇER ‘’CUMHURİYET MAHALLESİ SAKİNLERİMİZE TATLI SU ÇEŞMESİ HAYIRLI OLSUN’’
ASAYİŞ Haberi
BAŞKAN DİNÇER'DEN TOKİ CUMHURİYET MAHALLESİ SAKİNLERİNE MÜJDE

BAŞKAN DİNÇER'DEN TOKİ CUMHURİYET MAHALLESİ SAKİNLERİNE MÜJDE

 

BAŞKAN DİNÇER ‘’CUMHURİYET MAHALLESİ SAKİNLERİMİZE TATLI SU ÇEŞMESİ HAYIRLI OLSUN’’

Belediye Başkanı Evren Dinçer, 31 Mart Yerel Seçimleri sürecinde Toki Cumhuriyet Mahallesinde yaşayan vatandaşların talep ettiği tatlı su çeşmesinin hayata geçirilmesi için ekiplere talimat verdi.

Belediye Başkanı Evren Dinçer’in talimatları doğrultusunda harekete geçen ekipler Toki Cumhuriyet Mahallesi sakinlerinin talep ettiği tatlı su çeşmesinin yapılması için çalışma başlattı.

Belediye Başkanı Evren Dinçer başlatılan çalışmaları yerinde inceledi. Toki Cumhuriyet Mahallesinde yapımı devam eden semt pazarının yanında hizmete sunulacak olan tatlı su çeşmesinin yapıldığı alanda incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Evren Dinçer’e Başkan Yardımcıları ve Cumhuriyet Mahalle Muhtarı eşlik etti.

Tatlı su çeşmesinin yapıldığı alanda incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Evren Dinçer şu açıklamalarda bulundu; ‘’Belediye olarak bir taraftan Korona Virüsüne karşı tedbirler alırken bir taraftan da vatandaşlarımızın talep ettiği hizmetleri sunma gayreti içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dünya da ve ülkemiz de Korona Virüs adlı salgının yayılmaması için önleyici tedbirler alınıyor. Bizde şehrimizde virüsün yayılmaması için Belediye olarak açık alanlarda dezenfeksiyon çalışmaları, iş yerlerinde gerekli denetlemeler, bilgilendirmeler ve uyarılarda bulunuyoruz. Yine tedbirler kapsamında vatandaşlarımıza maske, eldiven gibi hijyen ürünleri dağıtıyoruz. Vatandaşların mecburi olarak kullanmak zorunda oldukları alanlara dezenfektan aparatları yerleştiriyoruz. Dışarı çıkamayan 65 yaş üstü yaşlılarımıza düzenli olarak sıcak yemek ve evde bakım ve temizlik çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Salgının şehrimizde yayılımcı etkisini ortadan kaldırmanın çalışmasını yapıyoruz. Bütün bunları yaparken vatandaşlarımıza verdiğimiz sözleri de yerine getirmek içi

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, DİNÇER'DEN, TOKİ, CUMHURİYET, MAHALLESİ, SAKİNLERİNE, MÜJDE,
Yorumlar
Haber Yazılımı