Haber Detayı
19 Ağustos 2021 - Perşembe 18:07 Bu haber 1285 kez okundu
 
BAŞKAN DİNÇER “ÇOCUKLAR CANLARIMIZ GELECEĞİMİZ”
Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer Fatih Mahallesindeki Atasayar camiin de Yaz Kur’an kursunu başarıyla tamamlayan öğrencileri ziyaret etti. Atasayar camiine gelişi sırasında çocuklar tarafından sevgi gösterileriyle karşılanan Aksaray Belediye Başkanı Dr.Evren Dinçer, kursu başarıyla tamamlayan bir öğrencinin okuduğu Kur’an’ı Kerim tilavetini dinledi.
SİYASET Haberi
BAŞKAN DİNÇER “ÇOCUKLAR CANLARIMIZ GELECEĞİMİZ”

Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer Fatih Mahallesindeki Atasayar camiin de Yaz Kur’an kursunu başarıyla tamamlayan öğrencileri ziyaret etti.

 

Atasayar camiine gelişi sırasında çocuklar tarafından sevgi gösterileriyle karşılanan Aksaray Belediye Başkanı Dr.Evren Dinçer, kursu başarıyla tamamlayan bir öğrencinin okuduğu Kur’an’ı Kerim tilavetini dinledi.

 

Başkan Dinçer, yaz boyunca Kur’an eğitimi alan ve kursu başarıyla tamamlayan tüm çocukları tebrik ederek çeşitli hediyeler verdi.

 

Başkan Dinçer, yaptığı açıklamada “Yaz dönemi boyunca Kur’an’ı kerim öğrenen çocuklarımız inşallah devletine, bayrağına, inancına, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan bireyler olacaklardır. Yavrularımızın Kur’an öğrenmesinde emeği geçen anne babalarına ve din görevlilerimize Teşekkür ediyorum. Allah razı olsun” dedi.

 

Camideki programın ardından Aksaray Belediyesi, çocuklara ve mahalle sakinlerine aşure ile dondurma ikramında bulundu. Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer aşureleri bizzat kendi elleriyle dağıttı.

 

Kur’an öğrenen çocukların velileri ve vatandaşlar, kendilerini ziyaret ederek çeşitli ikramlarda bulunan Aksaray Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e bu güzel ve anlamlı jestinden dolayı Teşekkür ettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, DİNÇER, “ÇOCUKLAR, CANLARIMIZ, GELECEĞİMİZ”,
Yorumlar
Haber Yazılımı