Haber Detayı
03 Kasım 2021 - Çarşamba 13:07 Bu haber 1570 kez okundu
 
BAŞKAN DİNÇER “AKSARAY İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ” DEDİ
Şehrin dört bir yanında alt ve üst yapı çalışmalarını sürdüren Aksaray Belediyesi’nin son günlerde çalışma temposunu daha da artırarak akşam saatlerinde de çalışması takdir topladı.
- Haberi
BAŞKAN  DİNÇER “AKSARAY İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ” DEDİ

BAŞKAN DİNÇER “AKSARAY İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ”

 

Şehrin dört bir yanında alt ve üst yapı çalışmalarını sürdüren Aksaray Belediyesi’nin son günlerde çalışma temposunu daha da artırarak akşam saatlerinde de çalışması takdir topladı.

 

Aksaray Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, saat mefhumu gözetmeksizin çalışmalarını mesai saati dışında da yürütüyor. Şehrin en yoğun caddeleri arasında yer alan Atatürk Bulvarı’nda, trafik yoğunluğunu göz önüne alarak çalışmaları akşam saatlerinde sürdüren Belediye ekipleri, altyapısı tamamlanan caddede asfalt serimi gerçekleştirdi.

 

Belediyenin vatandaşların en az şekilde etkilenmesi için akşam saatlerinde yaptığı özverili çalışmalar vatandaşlardan tam not aldı.

Yıl içerisinde şehir genelinde 150 bin ton sıcak asfalt serimi gerçekleştiğinin altını çizen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, kış mevsimi öncesinde çalışmalarını hızlandırdıklarını söyledi.

 

Başkan Dinçer, konuşmasının devamında şu ifadeleri kullandı; “Aksaray’ımız için gece gündüz çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın yapılan çalışmalardan en az şekilde etkilenmesi için ekiplerimiz akşam saatlerinde de çalışmalarını sürdürüyor. Böylelikle şehrin ana arterlerinden biri olan ve trafik yükünün yoğun olduğu Atatürk Bulvarı’nda akşam mesaisi yaparak yaşanabilecek olumsuzlukları en aza indirme gayretindeyiz. Özverili bir şekilde çalışan ekibime ve göstermiş oldukları anlayıştan dolayı tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum.”

Şehrin birçok noktasında Aksaray Belediyesi’nin başlattığı ve rekor düzeyde yapılan alt ve üst yapı seferberliği tamamlandığında şehrin çehr

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, , DİNÇER, “AKSARAY, İÇİN, GECE, GÜNDÜZ, ÇALIŞIYORUZ”, DEDİ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı