Haber Detayı
14 Nisan 2021 - Çarşamba 14:29 Bu haber 1782 kez okundu
 
BAŞKAN DİNÇER AKSARAY BELEDİYE SPOR FUTBOLCULARINA BAŞARILAR DİLEDİ
Belediye Başkanı Evren Dinçer, Düzce Spor maçı için antremanlar yapan Aksaray Belediyespor futbolcularını ve teknik ekibini ziyaret etti. Aksaray Belediyespor Dağılgan spor komplekslerinde bulunan antreman sahasında Düzce spor maçına hazırlık yaptı. Futbolcuların antreman yaptığı sırada performanslarını izleyen Belediye Başkanı Evren Dinçer, futbolcularla tek tek sohbet etti.
SPOR Haberi
BAŞKAN DİNÇER AKSARAY BELEDİYE SPOR FUTBOLCULARINA BAŞARILAR DİLEDİ

Belediye Başkanı Evren Dinçer, Düzce Spor maçı için antremanlar yapan Aksaray Belediyespor futbolcularını ve teknik ekibini ziyaret etti.

 

Aksaray Belediyespor Dağılgan spor komplekslerinde bulunan antreman sahasında Düzce spor maçına hazırlık yaptı. Futbolcuların antreman yaptığı sırada performanslarını izleyen Belediye Başkanı Evren Dinçer, futbolcularla tek tek sohbet etti.

 

Futbolculara başarılar dileyen Başkan Dinçer Aksaray Belediyesporun daha üst liglerde mücadele edebilecek kabiliyetinin olduğunu ifade etti; Başkan Dinçer açıklamalarında şu ifadeleri kullandı; ‘’Şehrimizin futbol camiasındaki temsilcisi Aksaray Belediyesporumuzun her zaman yanındayız. Sezonun başından beri oyuncularımız, teknik ekibimiz, yönetim kurulu üyelerimiz ve taraftarlarımız ile birlikte kıyasıya bir mücadele verdik. Bizim hedefimiz şehrimizin adını daha üst liglere yazdırmaktır. Takımımızın bunu başarabilecek tüm yeterliliklere sahip olduğunu düşünüyorum kendi sahamızda oynanacak olan Düzce spor maçında başarılar diliyorum. ‘’ Dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, DİNÇER, AKSARAY, BELEDİYE, SPOR, FUTBOLCULARINA, BAŞARILAR, DİLEDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı