Haber Detayı
28 Ekim 2020 - Çarşamba 12:47 Bu haber 1318 kez okundu
 
BAŞKAN ALTINSOY’DAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI
AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı. Bağımsızlık mücadelesi sonucunda Cumhuriyetin büyük fedakarlıklarla kurulduğunu hatırlatan İl Başkanı Hüseyin Altınsoy mesajında, millet iradesinin hakim kılındığı Cumhuriyetin 97. yılına ulaşmanın haklı gururunu yaşadıklarını vurguladı.
SİYASET Haberi
BAŞKAN ALTINSOY’DAN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Bağımsızlık mücadelesi sonucunda Cumhuriyetin büyük fedakarlıklarla kurulduğunu hatırlatan İl Başkanı Hüseyin Altınsoy mesajında, millet iradesinin hakim kılındığı Cumhuriyetin 97. yılına ulaşmanın haklı gururunu yaşadıklarını vurguladı.

Altınsoy, “Ülkemizin günümüz dünyasında daha fazla söz sahibi olabilmesi için dünyadaki gelişme ve değişmeleri iyi tahlil etmemiz, bizi tek millet, tek devlet, tek vatan yapan yüksek değerlerimize sahip çıkmaya ve bu değerleri yüceltmeye devam etmeliyiz. Milli birlik ve sosyal dayanışma ruhu içinde bir birimize kenetlenerek; birlik, beraberlik ve dayanışmamızı sürdürmeliyiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, AK Parti iktidarıyla birlikte Cumhuriyet tarihi boyunca görülmemiş yatırımlar ve kalkınma hamleleri gerçekleştirilmiştir. Sağlıktan eğitime, tarımdan sanayiye her alanda devrim niteliğinde adımlar atılmış ülkemiz, bölgesinde önemli bir güç haline gelmiştir. Her zamankinden çok daha fazla milli birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde, daha güçlü bir Türkiye için mücadelemize devam edeceğiz ve vatanımıza olan hizmet aşkımız artarak sürecektir” dedi.

Oynanan tüm oyunlara rağmen Türkiye Cumhuriyeti’nin, Kahraman Ordusu ve Aziz Milleti ile dimdik ayakta durduğunu vurgulayan Başkan Altınsoy, “Fırat Kalkanı Harekâtı ile terör örgütü DEAŞ, Zeytin Dalı Harekatı ve Barış Pınarı Harekatı ile de terör örgütü PKK/ YPG’ye ağır darbeler indiren, terör devleti projesini boşa çıkaran başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Kahraman Türk ordusu ve ordusunun yanında duran Türk milleti, yine büyük bir zafer elde etmiştir. Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını, vatan uğruna can veren aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, Milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı bir kez daha yürekten kutluyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, ALTINSOY’DAN, 29, EKİM, CUMHURİYET, BAYRAMI, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı