Haber Detayı
14 Mayıs 2020 - Perşembe 11:34 Bu haber 1679 kez okundu
 
Aydoğdu: Salgınla mücadelemizin kahramanlarını unutmayacağız
Cengiz Aydoğdu, toplum vicdanında birer kahraman olan, en ön safta özveriyle emek sarf eden günün kahramanı hemşirelerimize bir kez daha canı gönülden teşekkür ediyor, Aksaray'da ve ülkemizin her yerinde görevlerini icra eden tüm hemşirelerimizin Hemşireler Gününü kutluyorum,
SAĞLIK Haberi
Aydoğdu: Salgınla mücadelemizin kahramanlarını unutmayacağız

Dünyanın hemen her yerinde, her kıtada, her coğrafyada, ülke ve millet farkı gözetmeksizin yıkıcı etkisini gösteren bir virüse karşı millet olarak hep birlikte mücadele vermeye devam ediyoruz. Covid-19 virüsünün ülkemizde görüldüğü ilk günden itibaren ön cephede varıyla yoğuyla özveriyle mücadele eden doktorlarımızdan yardımcı personelimize kadar tüm sağlık çalışanlarımıza bilhassa hemşirelerimize şükranlarımı sunuyorum.

Hemşirelerimiz güçlü kişilikleri, yüksek gözlem kabiliyetleri, duyarlıkları ve bilgileriyle salgın döneminde bir kez daha görevlerinde çok iyi olduklarını göstermişlerdir. Ağır risk altında vazifelerini sürdüren hemşirelerimiz gayretleri ve uzmanlıklarıyla bu pandemi döneminin tarihçesine isimlerini yazdırmışlardır.

Salgınla mücadelemizin devam ettiği günlerde, gösterdikleri fedakârlıklarla, toplum vicdanında birer kahraman olan, en ön safta özveriyle emek sarf eden günün kahramanı hemşirelerimize bir kez daha canı gönülden teşekkür ediyor, ülkemizin her yerinde görevlerini icra eden tüm hemşirelerimizin Hemşireler Gününü kutluyor, sağlıklı ömürler diliyorum.

 

Cengiz AYDOĞDU Aksaray Milletvekil

Kaynak: Editör:
Etiketler: Aydoğdu:, Salgınla, mücadelemizin, kahramanlarını, unutmayacağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı